[32-10]Oklahoma City Thunder 111-105 San Antonio Spurs

Autor: Kiedrzu | Data: 23 Jan 2014

Spurs przegrali mecz z Thunder. Spadaja z pierwszego miejsca
w konferencji zachodniej. Są 1:9 z najlepszymi zespołami ligi. Tracą Kawhiego Leonardaze złamanym palcem lub kością
w dłoni.
Jednym słowem - czarny styczeń w San Antonio.
Ostrogi zagrały naprawdę dobry mecz, lecz OKC wydają się być dziś poza zasięgiem zespołu
z Texasu.
Durantula rzucił 36 punktów (w tym dwa daggery za trzy w ostatniej kwarcie),
zaś tym, kto zrobił różnicę był Reggie Jackson - 27 punktów - rekord życia.

Dla Spurs Tony Parker rzucił aż 37 punktów, jednak sam nie mógł wygrać tego meczu.

Więcej ... | Komentarze (1)

W oczekiwaniu na burzę z piorunami, czyli Spurs podejmują Thunder.

Autor: Kiedrzu | Data: 22 Jan 2014

Na niebie zbierają się czarne chmury.
Chłodny powiew wiatru z środkowego zachodu zrywa wszystkim czapki z głów,
sypie ostrym piaskiem w twarz, nie pozwala na oddech.
To rozpędzone tornado nazywa się OKC i ma zamiar zniszczyć wszystko, co napotka na swojej drodze.

Dziś o godzinie 2:00 Spurs będą grać w AT&T Center z Thunder.

Więcej ... | Komentarze (0)

Osobista prośba do Popa - czas wygrać ten mecz, trenerze!

Więcej ... | Komentarze (2)

[32-9] San Antonio Spurs 110–82 Milwaukee Bucks

Autor: Savik | Data: 20 Jan 2014

Kolejny raz witam z AT&T Center! Spurs podejmowało dzisiaj Bucks na swojej hali wygrywając bez najmniejszych problemów. Coach Larry Brown mógł w końcu zmierzyć się z Misterium Grega Popovicha.

Więcej ... | Komentarze (19)

Spurs dadzą szansę Malcolmowi Thomasowi

Autor: Kiedrzu | Data: 19 Jan 2014

Sztab trenerski i władze San Antonio Spurs podjęły decyzję o przywołaniu z D-League,
a konkretnie z zaplecza Ostróg, Austin Toros, młodego, perspektywicznego gracza Malcolma Thomasa.

Więcej ... | Komentarze (6)

[31-9] San Antonio Spurs 100-109 Portland Trail Blazers

Autor: ostry | Data: 18 Jan 2014

Speakerzy zapowiadający bokserów wchodzących na ring mogliby cały wieczór przygotowywać nas na ten hitowy pojedynek pomiędzy pierwszą a drugą drużyną Zachodu. Tak dobrze jak to wyglądało do trzeciej kwarty, w ostatniej odsłonie Spurs popełnili szereg błędów i mogą już mieć co najwyżej tie-breakera z Trail Blazers.

Więcej ... | Komentarze (13)

Sposób na przerwanie koszmaru, czyli Spurs podejmują Blazers

Autor: Kiedrzu | Data: 17 Jan 2014

Dziś o 2:30 w AT&T Center San Antonio podejmie Portland Trail Blazers. Jest to mecz
o wyjątkowym znaczeniu dla Spurs, gdyż jak wszyscy wiemy, zespół z Texasu ma, powiedzmy delikatnie, pewne problemy z wygrywaniem meczy przeciwko topowym zespołom ligi.

Więcej ... | Komentarze (3)

[31-8] San Antonio Spurs 109-105 Utah Jazz

Autor: Kiedrzu | Data: 16 Jan 2014

Utah Jazz okazali się zespołem z charakterem. Postawili się Ostrogom, jak mało który team z dołów tabel.
W czwartej kwarcie zrobili wspaniały run i prawie wyrwalii wygraną w San Antonio. Spurs wygrali dzięki kapitalnej trzeciej kwarcie, zwłaszcza w wykonaniu Tonego, Timiego
i Kawhiego. Zdobyte wówczas kilkunasto punktowe prowadzenie, wystarczyło do przetrwania szturmowych ataków Jazz w późnej czwartej kwarcie.

Lekcja historii cz. 5 - Here comes Timmy!!!

Autor: Kiedrzu | Data: 15 Jan 2014

Tamtego pięknego lata roku 1997 skończyłem podstawówkę. Miałem naście lat i cały świat przede mną. Jedno wiem na pewno - koszykówka była wówczas całym moim życiem.
Codziennie graliśmy w basket na ośce i dzień w dzień gadaliśmy o NBA
- o najwspanialszej lidze na świecie.
To były piękne czasy.

Więcej ... | Komentarze (5)

Tony Parker wciąż ma coś do udowodnienia

Autor: ostry | Data: 14 Jan 2014

Kiedy Tony Parker przychodził do ligi NBA jako członek San Antonio Spurs, jego kwalifikacje jako ‘true point guard’ były zawsze poddawane wątpliwości.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.