[45-22] San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 93:86

Trener Gregg Popovich posadził Tima Duncana na ławce, tłumacząc to koniecznością odpoczynku lidera Spurs. Grając bez Duncana Spurs poradzili sobie z Timberwolves, a najskuteczniej zagrał, jak zwykle ostatnio, Tony Parker rzucając 24 punkty. 15 "oczek dorzucił Roger Mason.

Więcej ... | Komentarze (0)

[44-22] Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 78:76

Autor: camel | Data: 17 Mar 2009

Po takim meczu trudno o jakiekolwiek komentarze. Mimo 15-punktowego prowadzenia po pierwszej kwarcie, Spurs ostatecznie przegrali z Thunder. Nie pomógł kolejny dobry mecz w wykonaniu Parkera, który tym razem rzucił 28 punktów, jednak jego rzut w ostatniej sekundzie został zablokowany.

[44-21] Houston Rockets - San Antonio Spurs 85:88

Autor: camel | Data: 15 Mar 2009

Skuteczna obrona Spurs w ostatnich sekundach meczu pozwoliła odnieść ważne wyjazdowe zwycięstwo. Rockets dwukrotnie mieli szanse na dogrywkę, jednak oba ich rzuty były niecelne. Najskuteczniej w Spurs zaprezentował się Tony Parker, zdobywając 28 punktów. Nieźle grający w ostatnich meczach Michael Finley dołożył 17 "oczek".

[43-21] San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 95:102

Autor: kusiu | Data: 13 Mar 2009

Po ostatnich dobrych występach, dziś fani Spurs liczyli na kolejne zwycięstwo Ostróg. Niestety po fatalnej I kwarcie (przegranej 17:35) rywali nie udało się już dogonić, choć na 2:19 min do końca spotkania, po rzucie T. Parkera za 3 Spurs przegrywali tylko 93:95. Odpowiedź Bryanta była jednak natychmiastowa i to goście cieszyli się ze zwycięstwa.

[43-20] San Antonio Spurs - Charlotte Bobcats 100:86

Autor: camel | Data: 11 Mar 2009

Gracze Spurs zatrzymali zwycięską serię gości, która do tego meczu liczyła 6 gier. Mimo, iż po trzeciej kwarcie na tablicy wyników widniał remis, to ostatnią część gry Spurs wygrali wyraźnie. Do zwycięstwa najbardziej przyczynili się Tony Parker i Roger Mason - obaj rzucili po 21 punktów.

[42-20] San Antonio Spurs - Phoenix Suns 103:98

Autor: camel | Data: 09 Mar 2009

Kolejny świetny mecz w wykonaniu Parkera pozwolił pokonać rywali z Phoenix. W czwartej kwarcie rozgrywający Spurs zdobył 12 ze swoich 30 punktów, przyczyniając się do zwycięstwa swojej drużyny. Mimo, iż w tej części gry po rzucie Hilla Suns objęli 1-punktowe prowadzenie, to jednak drużyna z San Antonio cieszyła się ze zwycięstwa.

[41-20] San Antonio Spurs - Washington Wizards 100:78

Autor: camel | Data: 06 Mar 2009

Łatwo, szybko i bez większego wysiłku Spurs pokonali drużynę Wizards. Przebieg meczu pozwolił odpocząć podstawowym graczom Spurs - najdłużej na parkiecie przebywał Ime Udoka. Meczowi z ławki przyglądał się nowy nabytek Spurs - Drew Gooden, a także kontuzjowany Manu Ginobili. Najskuteczniejszym graczem był Tony Parker, który zdobył 19 punktów.

Drew Gooden w Spurs

San Antonio Spurs oficjalnie ogłosili, że podpisali kontrakt do końca sezonu z Drew Goodenem. Mierzący 208 cm zawodnik, może występować na pozycji silnego skrzydłowego i centra. W obecnym sezonie występował on w Chicago Bulls, gdzie zdobywał średnio 13,1 punktów i 8,7 zbiórek, występując średnio niecałe 30 minut na mecz. W lutym Gooden został sprzedany do Sacramento, jednak Kings zwolnili go na początku marca.

Od redakcji

Jak niestety widać na naszej stronie, mamy bardzo duże opóźnienia w aktualizacji newsów. Powód prozaiczny - chroniczny brak czasu. Stąd prośba do osób, które chciałyby i mogłyby poświęcić nieco swojego czasu przy tworzeniu strony. Chodzi głównie o aktualne newsy z meczów, gdyż z tym są największe zaległości. Ze swojej strony postaramy się, aby takich przerw w funkcjonowaniu jak do tej pory juz nie było.

[16-10] San Antonio Spurs - Toronto Raptors 107:97

Autor: czaczek | Data: 21 Dec 2008

Aż 6 graczy po stronie San Antonio zaliczyło więcej niż 10 punktów, a Ostrogi pewnie pokonały Toronto Raptors 107:97. Znakomicie zagrał Tony Parker, który zdobył 24 punkty, 10 asyst i 8 zbiórek. Duncan skutecznie grał w defensywie, a Finley, Bonner, Mason i Ginobili celnie rzucali za 3 punkty. Tym razem Pop miał powody do radości.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.