[0-1] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 97:105

Autor: camel | Data: 19 Apr 2009

Po zakończeniu trzeciej kwarty meczu na tablicy widniał remis i można było się spodziewać emocji w ostatniej kwarcie. Po zakończeniu meczu to jednak rywale Spurs cieszyli się ze zwycięstwa. W miarę dobre zawody Parkera i Duncana to było za mało na ekipę Mavericks – zbyt mało było wsparcia pozostałych graczy.

Więcej ... | Komentarze (0)

[1 runda] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks

Autor: camel | Data: 17 Apr 2009

playoffs2009_logo.gifDerby Teksasu, walka dobrze znających się rywali, podteksty wynikające z historii spotkań w playoffs. Spurs graja bez Manu, ale fakt ten wcale nie stawia ich w przegranej pozycji. Najbliższy mecz już w sobotę - zapraszamy do typowania wyników serii!

Od redakcji - chwilowe problemy z komentarzami

Nastąpił problem ze znikającymi komentarzami i brakiem możliwości ich dodawania. Postaramy się rozwiązać problem najszybciej jak się da. Przepraszamy.

[54-28] San Antonio Spurs - New Orleans Hornets 105:98

Autor: camel | Data: 16 Apr 2009

"Trójka" Michaela Finleya równo z końcową syreną pozwoliła Spurs doprowadzić do dogrywki w której gracze z San Antonio byli lepsi od Hornets. Zwycięstwo dało Spurs pierwsze miejsce Southwest Division oraz trzecie miejsce w Konferencji Zachodniej. W playoffs Spurs zagrają z Dallas Mavericks.

David Robinson w NBA Hall of Fame!

Autor: czaczek | Data: 15 Apr 2009

ginobili_manu.jpgJuż we wrześniu tego roku, do grona najwybitniejszych graczy w historii koszykówki dołączy David Robinson! Obok wybitnego środkowego San Antonio Spurs, tego zaszczytu dostąpi także nie kto inny jak Micheal Jordan i John Stockton, a wśród trenerów Jerry Sloan i C. Vivian Stringer. Robinson rozegrał na parkietach NBA 14 sezonów. W tym czasie zdobył dwa mistrzostwa NBA (oczywiście z San Antonio Spurs w latach 1999 i 2003), MVP sezonu zasadniczego, tytuł Najlepszego Debiutanta Sezonu, 10 razy zagrał w All-Star Game, zdobył tytuł króla strzelców NBA i poprowadził drużynę USA do dwóch złotych medali olimpijskich. Jego koszulka z zastrzeżonym numerem 50 wisi już pod dachem hali AT&T Center.

[53-28] Golden State Warriors - San Antonio Spurs 72:101

Autor: camel | Data: 14 Apr 2009

Spurs nie mieli problemów w meczu z przetrzebionymi kontuzjami Warriors. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie przewaga graczy z San Antonio wynosiła już 38 punktów. Była więc okazja, żeby podstawowi gracze mogli odpocząć. Najskuteczniej zagrał Drew Gooden, który do 20 punktów dołożył 15 zbiórek.

[52-28] Sacramento Kings - San Antonio Spurs 92:95

Autor: camel | Data: 13 Apr 2009

Rzut za 3 punkty Michaela Finleya na 1,3 sekundy przed końcem meczu pozwolił Spurs wygrać wyjazdowy mecz z najgorszymi w NBA Kings. Tim Duncan w tym meczu odpoczywał, a ciężar zdobywania punktów wzięli na siebie Parker i Mason, rzucając odpowiednio 25 i 22 punkty.

[51-28] San Antonio Spurs - Utah Jazz 105:99

Autor: camel | Data: 12 Apr 2009

Bardzo ważne zwycięstwo w kontekście rozstawienia w playoffs odnieśli gracze Spurs. We własnej hali pokonali Jazz zachowując wciąż szanse na zajęcie miejsc 2-3. Najlepiej zagrał oczywiście Parker, zdobywając 31 punktów i 7 asyst. Warto także zanotować dobre występy rezerwowych - Goodena i Udoki.

[50-28] San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 83:95

Autor: camel | Data: 09 Apr 2009

Wydawało się, że po wyraźnie wygranej pierwszej kwarcie Spurs dowiozą zwycięstwo do końca. Niestety Blazers skutecznie odrabiali straty i odnieśli zwycięstwo. Tim Duncan znowu odczuwał dolegliwości kolana i przez sporą część meczu odpoczywał. Najskuteczniej w Spurs grał Roger Mason, zdobywając 18 punktów.

[50-27] Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 89:99

Autor: camel | Data: 08 Apr 2009

W pierwszym meczu bez Manu Spurs pokonali na wyjeździe drużynę Thunder, z którą niedawno dość nieoczekiwanie mieli problemy. Najskuteczniej zagrał Tim Duncan, który oprócz 25 punktów miał także 15 zbiórek. Skuteczni byli także Parker i Gooden, rzucając odpowiednio 21 i 20 punktów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.