[4-3] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 92:83

Autor: camel | Data: 12 Nov 2009

Kolejny raz Spurs poradzili sobie bez dwójki liderów. Mimo braku Duncana i Parkera, gracze z San Antonio pokonali rywali z Texasu. Do zwycięstwa najbardziej przyczynił się Richard Jefferson, zdobywając 29 punktów, a oprócz tego porywając publiczność efektownymi akcjami.

Więcej ... | Komentarze (0)

[3-3] San Antonio Spurs - Toronto Raptors 131:124

Autor: camel | Data: 10 Nov 2009

Nie, nie było dogrywki - Spurs po raz pierwszy od 1993 roku zdobyli tyle punktów w meczu który zakończył się bez dodatkowego czasu gry. Co ciekawe uczynili to bez dwójki swoich liderów - Duncan i Parker z niegroźnymi kontuzjami kostek znaleźli się na ławce. Drużynę Spurs do zwycięstwa poprowadził Manu Ginobili, zdobywając 36 punktów, w tym aż 6 rzutów za 3 punkty.

Parker nie zagra przez tydzień

Autor: czaczek | Data: 07 Nov 2009

parker_tony.jpg Tony Parker będzie zmuszony do odpoczynku przez około tydzień, z powodu skręcenia prawej kostki, którego się nabawił podczas wczorajszego meczu z Blazers, przegranego przez Spurs 84:96. Prześwietlenie okazło się negatywne jednak przerwa jest konieczna. Spowodowane jest to kolejnym odnowieniem tej samej kontuzji. Dla przypomnienia, z tego samego powodu Tony opuścił 9 meczy na początku porzedniego sezonu, a także miesiąc podczas tegorocznych, letnich przygotowań do Euro Basketu.

[2-3] Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 96:84

Kolejną porażkę w bardzo ważnym meczu odnieśli podpopieczni Gregga Popovicha. Tym razem Spurs nie sprostali dobrze dysponowanym Blazers przegrywając 84:96. Po raz kolejny kluczowa okazała się pierwsza kwarta spotkania, którą Ostrogi przegrały 14:29. Próby dogonienia rywala nie przyniosły skutku i ostatecznie Portland wygrało różnicą 12 punktów.

[2-2] Utah Jazz - San Antonio Spurs 113:99

Autor: czaczek | Data: 06 Nov 2009

Po raz pierwszy od czasów występów w lidze Tima Duncana, drużyna z stanu Mormonów rzuciła Ostrogom więcej niż 103 punkty. Efekt mógł być jeden. Spurs odnieśli drugą porażkę w sezonie, przegrywając z Jazz 99:113. Po stronie rywali znakomite zawody rozegrał Carlos Boozer (27 pkt, 14 zb) i Deron Williams (27 pkt, 9 as, 7 zb).

[2-1] San Antonio Spurs - Sacramento Kings 113:94

Autor: czaczek | Data: 01 Nov 2009

Jeżeli ktoś wątpił jak szybki jest Manu Ginobili powinien oglądnąć powtorkę wczorajszego meczu z Sacramento Kings. Pod koniec pierwszej połowy prawidłowy przebieg spotkania zakłócił latający po hali At&T Center - nietoperz. Na szczęście w składzie Ostróg jest Manu, który w niewiarygodny sposób poskromił nie proszonego gościa.

[1-1] Chicago Bulls - San Antonio Spurs 92:85

Autor: camel | Data: 30 Oct 2009

Niestety wygląda na to, że mecze back-to-back nadal są dość słabą stroną Spurs. W drugim meczu sezonu gracze z San Antonio ulegli na wyjeździe Bulls. Nie było już tak zespołowej gry, jak w poprzednim meczu a jedynym wyróżniającym sie graczem Spurs był Tim Duncan, zdobywając 28 punktów i 16 zbiórek.

[1-0] San Antonio Spurs - New Orleans Hornets 113:96

Autor: camel | Data: 29 Oct 2009

W trakcie przerwy pomiędzy sezonami, do drużyny San Antonio został ściągnięty Richard Jefferson, zatrudniony Antonio McDyess, Theo Ratliff, Keith Bogans i wybrany w Drafcie debiutant - DeJuan Blair. Ta spora liczba nowych nazwisk na pierwszy rzut oka nie wpłynęła na grę zespołu. Ostrogi grają nadal bardzo dobrze w obronie, co pokazali we wczorajszym meczu.

Preaseason 2009 [4-3]: Pacers - Spurs 114:112

Autor: czaczek | Data: 27 Oct 2009

Mecze przedsezonowe już za nami. W swoim ostatnim sprawdzianie drużyna San Antonio przegrała w Bloomington z Indiana Pacers 112:114. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Danny Granger, który zaliczył 29 punktów, 14 zbiórek i 6 asyst. Lider Indiany przebywał na parkiecie aż 41 minut, przy czym najwięcej minut z graczy Spurs grał George Hill ..

Preaseason 2009 [4-2]: Spurs - Thunder 119:102

Autor: czaczek | Data: 21 Oct 2009

Mecz pomiędzy San Antonio a Oklahoma City Thunder odbył się w obiekcie uniwersytetu Texas w Austin. Pomimo tego, że Ostrogi łatwo rozprawiły się z Thunder 119:102 (33:32, 32:24, 31:18, 23:28) nie popsuło to humoru liderowi Thunder - Kevin'owi Duratowi, który przez rok reprezentował barwy uczelnianej druzyny z Texasu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.