Pisanie o pladze kontuzji w kontekście San Antonio Spurs powinno być zakazane i ścigane
z urzędu przez włodarzy klubu i bojówkarzy Popovića, dlatego ten post nigdy oficjalnie nie powstał.

Więcej ... | Komentarze (1)

[33-13] San Antonio Spurs 86-96 Chicago Bulls

Autor: ostry | Data: 30 Jan 2014

Przez prawie trzy miesiące San Antonio uciekało z sytuacji, w których przegrywali więcej niż jeden mecz pod rząd ale ich obecny streak wynosi trzy porażki z rzędu po tym jak ulegli Chicago Bulls, 86-96 w środowy wieczór.

Więcej ... | Komentarze (0)

Manu nie zagra przez miesiąc

Autor: Dominik Aleksander | Data: 30 Jan 2014

Powracający do wysokiej formy Manu Ginobili jak na złość ma teraz przed sobą miesiąc przerwy, ze względu na uraz ścięgna.

[33-12] Houston Rockets 97-90 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 29 Jan 2014

Czy można było się tego spodziewać? Ciężko powiedzieć. Spurs znów podjęli się wyzwania starając się zwyciężyć przeciwko jednej z czołowych drużyn ligi i w derbach Teksasu z Houston są już 0-3. Nieporadność w ostatnich minutach na deskach doprowadziła do kolejnych szans gospodarzy aż w końcu Jeremy Lin floaterem a Dwight Howard put-backiem przechylili szalę na swoją korzyść.

[33-11] Miami Heat 113-101 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 26 Jan 2014

Coach Pop musi poczekać na wygraną nr 939 w sezonie zasadniczym. Po dość zaciętej pierwszej połowie Heat podwyższyli bieg, podkręcili bieg, uderzali w czułe punkty zdziesiątkowanego zespołu Spurs a dyspozycja Chrisa Bosha pozwoliła gospodarzom już w trzeciej kwarcie zamknąć mecz.

Więcej ... | Komentarze (12)

Zapowiedź meczu Spurs @ Heat czyli przygotujcie sobie wolny wieczór.

Żaden mecz sezonu regularnego nie jest w stanie sprostać intensywności i presji w porównaniu z meczem nr 7 Finałów NBA. Tak było ostatnim razem, kiedy San Antonio Spurs i Miami Heat dzieliły parkiet. Dziś wieczorem, Spurs zmierzą się z Miami pierwszy raz od pamiętnego Game 7 i będą domagać się choć w małym stopniu zadośćuczynienia za wydarzenia tak bolesne dla każdego z nas.

Czy NBA nas kocha? Czyli Spurs vs. dolary.

Autor: Kiedrzu | Data: 25 Jan 2014

Make the money, don't let the money make you.
Nie jestem ekonomistą, jednak wiem swoje. Dziś na planecie Ziemia pieniądz rządzi i kropka. W czasach realnego kryzysu lub, jak kto woli, kryzysu, który jest nam powszechnie wmawiany, pieniądz oraz jego ilość na koncie to podstawa bycia/niebycia na naszym świecie.
NBA to wielki biznes - jest to niezaprzeczalne. Tam wpływy/straty liczone są w milionach dolarów. Wszystko zależy od "martwych prezydentów".

[33-10] Atlanta Hawks 79-105 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 25 Jan 2014

Mecz odkupienia na wyjeździe w Atlancie. Boris Diaw poprowadził Ostrogi do łatwego zwycięstwa nad Jastrzębiami z Atlanty. Drugim najlepiej punktującym zawodnikiem okazał się być Patty Mills, który rzucił18 oczek.

Ciąg dalszy refleksji - still Best in West?

Autor: ostry | Data: 23 Jan 2014

Wszyscy jesteśmy zmartwieni. Kiedrzu wprowadził nas w pojedynek z Grzmotami, opisał cały przebieg, Savik prezentuje życie po tej porażce to i dla kompletu ja dorzucę swoje przemyślenia, chodzące za mną od samego rana. Ciężkie życie fana Spurs.

Więcej ... | Komentarze (11)

Co to będzie, co to będzie… czyli amatorska analityka wyjęta z podręcznika.

Autor: Savik | Data: 23 Jan 2014

San Antonio Spurs są znani ze swojego świetnego przygotowania do sezonu zasadniczego. Ograniczeniem teraz tylko wydawać by się mogło jest wiek kadry. Ale co tak naprawdę siedzi w duszy Ostrogom?

Więcej ... | Komentarze (3)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.