[21-13] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 103:112

Autor: czaczek | Data: 09 Jan 2010

Prawdziwe derby Texasu mieli okazję oglądać kibicie zgromadzeni w hali AT&T Center w San Antonio. Dwie najlepsze drużyny z jednego stanu pokazały kawał dobrej koszykówki. Niestety, wygrali koszykarze Dallas do których należała IV kwarta meczu (42:23!), a brylował nie kto inny jak Dirk Nowitzki (26 pkt).

Więcej ... | Komentarze (0)

[21-12] San Antonio Spurs - Detroit Pistons 112:92

Pomimo, że ranga spotkań pomiędzy Spurs a Pistons jest już inna niż ta za czasów finałów 2003, to nadal rywalizacja pomiędzy tymi drużynami dostarcza sporo emocji. Tym razem pod względem pierwszych w sezonie odwiedzin Antonio McDyessa przez swoich byłych kolegów ze stanu Michigan. Ostrogi nie okazały się gościnne i pokonały rywali różnicą 20 oczek.

[20-12] Toronto Raptors - San Antonio Spurs 91:86

Na początek ciekawostka - Tim Duncan rezerwowym. Tak było podczas niedzielnego spotkania przeciwko Raptors, przegranego przez Ostrogi 86:91. Pop chciał dać odpocząć swojemu liderowi, jednak szybko musiał go wprowadzić do gry, gdyż Dinozaury grały bardzo dobrze.

[20-11] Washington Wizards - San Antonio Spurs 86:97

Autor: czaczek | Data: 03 Jan 2010

Ostrogi miło będą wspominać wizytę w Waszyngtonie. San Antonio odniosło drugie zwycięstwo nad miejscowymi Czarodziejami w obecnym sezonie, tym razem pokonując rywali różnicą 11 oczek, 97:86. Decydująca o zwycięstwie okazała się IV kwarta meczu, w której Spurs zaprezentowali skuteczną grę zespołową.

[19-11] San Antonio Spurs - Miami Heat 108:78

Autor: camel | Data: 01 Jan 2010

Nowy Rok rozpoczyna się dobrymi wiadomościami - Spurs na własnym parkiecie nie dali szans rywalom z Miami, zwyciężąjąc bardzo zdecydowanie 108:78 (26:26, 32:23, 28:13, 22:16). Najskuteczniejszy w ekipie z San Antonio był Tim Duncan, który do 23 punktów dodał także 10 zbiórek.

[18-11] San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 117:99

Autor: czaczek | Data: 30 Dec 2009

Trzecią wygraną z rzędu zapisali na swoim koncie podpieczni Gregga Popovicha. Brylował Richard Jefferson (24 pkt, 6 zb) i grający z meczu na mecz coraz lepiej Manu Ginobili, któremu zabrakło zaledwie jednej zbiórki do tripple-double - 14 punktów, 10 asyst, 9 zbiórek. Spurs popisali się masą znakomitych podań i efektownymi wsadami.

[17-11] New York Knicks - San Antonio Spurs 88:95

Przerwa świąteczna wpłynęła na wyraźną poprawę gry San Antonio. W sobotę pokonali Bucks, a dzień później wygrali na wyjeździe Knicks. Ojcem zwycięstwa tym razem był Tony Parker (22 pkt). New York, głównie za sprawą Davida Lee (28 pkt, 10 zb) zagrali naprawdę przyzwoicie, a wynik meczu ustalił się dopiero w końcówce.

[16-11] Milwakuee Bucks - San Antonio Spurs 97:112

Ostrogi sprawiły miły prezent swoim kibicom, wygrywając różnicą 15 punktów z Milwakuee Bucks - 112:97. Niezawodnie spisał się Tim Duncan, który zaliczył 26 oczek i 8 zbiórek. Jednak bohaterem była cała ławka rezerwowych Spurs. Zmiennicy rzucali ze skutecznością 76% z gry, zdobywając 51 punktów.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Autor: Konto usuniete | Data: 24 Dec 2009

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, cała redkacja serwisu pragnie Państwu złożyć najlepsze życzenia. Niech ten świąteczny czas będzie dla Was okazją do odpoczynku od codzienności, chwilą którą spędzicie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Korzystając z okazji chcemy życzyć wszystkim czytelnikom radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a zbliżający się wielkimi korkami Nowy Rok niech przyniesie nam (kibicom San Antonio Spurs) okazję do piątej w historii radości ze zdobytego przez nasz ulubiony zespół mistrzowskiego pierścienia.

Tego Wam życzy
Redakcja Spurs.pl

[15-11] San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 94:98

Autor: czaczek | Data: 24 Dec 2009

Jerryd Bayless zaliczył rekordowe 31 punktów i 7 asyst, prowadząc Portland do zwycięstwa nad Spurs 98:94. Ostrogą nie udało się przerwać niechlubnej serii porażek przeciwko zespołom z bilansem powyżej 50% wygranych. Należy podkreślić, że Blazers grali bez kontuzjowanego Brendona Roy'a, Joela Przybilli i Gregga Odena.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.