[41-27] Atlanta Hawks - San Antonio Spurs 119:114 (OT)

Autor: 2K9 | Data: 22 Mar 2010

Na nic zdała się świetna postawa Ginobiliego (38 punktów, 6 asyst) i Duncana (29 punktów, 13 zbiórek) - Spurs ulegli w Philips Arena miejscowym Atlanta Hawks, po dodatkowych pięciu minutach gry, 114:119 (33:22, 18:31, 27:28, 27:24, 9:14). Taka przegrana zawsze najbardziej boli - mówił po meczu Gregg Popovich.

Więcej ... | Komentarze (0)

[41-26] San Antonio Spurs - Golden State Warriors 147:116

Autor: czaczek | Data: 21 Mar 2010

Drużyna z Golden State przegrała aż 24 razy z rzędu w San Antonio, jednak czegoś takiego jeszcze nikt nie widział. Spurs rzucili rywalom aż 147 punktów, najwięcej w przeciągu ostatnich 20 lat historii klubu. Do zwycięstwa podopiecznych Gregga Popovicha poprowadził Ginobli (23 pkt, 11 as) i Jefferson (21 pkt).

[40-26] Orlando Magic - San Antonio Spurs 110:84

Autor: czaczek | Data: 18 Mar 2010

Po serii dobrych meczy rozegranych przez Spurs przyszedł prawdziwy sprawdzian w starciu z Orlando Magic. Sprawdzian niestety oblany. Ostrogi oddały pola rywalom i od początku byli drużyną gorszą. Ostatecznie przegrali 84:110 (24:29, 18:23, 16:28, 26:30). Fatalne zawody rozegrał Duncan, który trafił tylko 1 z 10 rzutów z gry (5 pkt, 6 zb).

[40-25] Miami Heat - San Antonio Spurs 76:88

Autor: czaczek | Data: 17 Mar 2010

Im bliżej Play-offs tym bardziej dyspozycja San Antonio przybliża do założenia Popa, by jego zespół osiągnął szczyt formy na najważniejszy okres sezonu. Tym razem Ostrogi łatwo pokonały ekipę z Florydy, Miami Heat - 88:76. Było to ich 4 zwycięstwo z rzędu i 9 w ostatnich 11 spotkaniach.

[39-25] San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 118:88

Autor: czaczek | Data: 15 Mar 2010

George Hill zaliczył 8 ze swoich rekordowych w karierze 11 asyst już w pierwszej kwarcie spotkania, w którym Ostrogi od początku do końca narzuciły własne tempo, ostatecznie pokonując rywali ze stanu Kalifornia różnicą 30 punktów - 118:88. Kluczem do zwycięstwa okazała się "gra w pomalowanym". Spurs zdobyli takim sposobem aż 60 punktów.

[38-25] Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 85:103

Ostrogi po raz szósty z rzędu pokonały Leśne Wilki w hali Target Center w Minneapolis. Co ciekawe, w meczu wystąpili wszyscy gracze Spurs i każdy z nich zapisał na swoim koncie zdobycz punktową. Po raz pierwszy od 8 spotkań w wyjściowej piątce wystąpił Richard Jefferson, który zaliczył 19 punktów, 9 zbiórek, 3 asysty i 2 bloki.

[37-25] San Antonio Spurs - New York Knicks 97:87

Autor: czaczek | Data: 14 Mar 2010

Znakomita postawa Manu Ginobiliego była kluczem do zwycięstwa nad New York Knicks 97:87. Argentyński obrońca był najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania, zapisując na swoim koncie 28 punktów, 6 zbiórek i 5 asyst. Wszyscy zawodnicy pierwszej piątki zdobyli 10 lub więcej punktów.

[36-25] Cleveland Cavaliers - San Antonio Spurs 97:95

Autor: 2K9 | Data: 09 Mar 2010

Nawet pomimo braku LeBrona Jamesa, Shaquille'a O'Neala i opuszczeniu boiska przez Antawna Jamisona (kontuzja), Cleveland Cavaliers pokonali u siebie San Antonio Spurs 97:95 (28:26, 21:26, 23:24, 25:19). Tym samym Kawalerzyści są pierwszą drużyną w lidze, która przekroczyła barierę 50 wygranych meczów.

[36-24] Memphis Grizzlies - San Antonio Spurs 92:102

Autor: 2K9 | Data: 07 Mar 2010

Jak już zostało napisane poniżej - Tony Parker doznał we wczorajszym meczu kontuzji (złamany palec), przez którą nie zagra do końca sezonu. Jednak nawet i bez Parkera, Spurs pokonali Grizzlies 102:92 (22:28, 36:20, 20:24, 24:20). Tym samym, Ostrogi wygrały czwarty mecz pod rząd.

Parker nie zagra do końca sezonu

Autor: czaczek | Data: 07 Mar 2010

parker_tony.jpg Podczas sobotniego meczu przeciwko Grizzlies, poważnego urazu nabawił się Tony Parker. Francuz doznał urazu pod koniec pierwszej połowy podczas walki o piłkę z rywalami i nie powrócił do gry. Diagnoza wykazała złamanie czwartej kości śródręcza - pomiędzy nadgarstkiem a górną kostką w prawej ręce. Kontuzja jest na tyle poważna, że najprawdopodobniej wykluczy z gry Parkera na około 6 tygodni.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.