[48-30] Phonix Suns - San Antonio Spurs 112:101

Autor: czaczek | Data: 11 Apr 2010

Steve Nash zaliczając 18 punktów i 12 asyst poprowadził drużynę ze stanu Arizona do zwycięstwa 112:101 nad koszykarzami San Antonio. Słabsze spotkanie rozegrali liderzy Ostróg - Manu zaliczył 10 punktów (5/14 z gry), tyle samo zdobył Parker, a Duncan dorzucił 14. To była za mało by pokonać lepiej dysponowanych Suns.

Więcej ... | Komentarze (0)

[48-29] Sacramento Kings - San Antonio Spurs 86:95

Autor: camel | Data: 07 Apr 2010

Tony Parker wrócił - to najważniejsza, oprócz zwycięstwa, wiadomość dotycząca meczu z Kings. Rozgrywający Spurs nie wyszedł wprawdzie w pierwszej piątce, ale godnie zastąpił go rookie Garrett Temple, dla którego był to pierwszy w karierze mecz w wyjściowym składzie.

[47-29] Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 81:100

Autor: czaczek | Data: 05 Apr 2010

Piękny świąteczny prezent zrobili podopieczni Gregga Popovicha swoim kibicom. Nie dość, że pokonali najlepszą drużynę zachodu - LA Lakers różnicą 19 punktów, to ponadto zapewnili sobie awans do Play-Offs po raz 13 z rzędu. Teraz obie ekipy liczą, że uda im się uniknąć starcia między sobą już w I rundzie PO.

[46-29] San Antonio Spurs - Orlando Magic 112:100

Po niedawnym blamażu przeciwko drużynie Orlando, tym razem Spurs zaprezentowali kawał dobrej koszykówki, wygrywając z rywalem z Florydy 112:100. Autorem zwycięstwa był Ginobili, którego rywale nie byli w stanie zatrzymać. Manu ustanowił swój strzelecki rekord sezonu zaliczając 43 punkty (6 zb, 5 as).

[45-29] San Antonio Spurs - Houston Rockets 119:102

George Hill ustanowił rekord kariery (30 pkt, 7 as), a San Antonio byli górą w meczu derbowym przeciwko Rockets, których pokonali 119:102. Po jedno meczowej przerwie do gry powrócił Manu Ginobili, który nie zawiódł zaliczając 18 punktów i 10 asyst. Richard Jefferson dorzucił 19 oczek.

[44-29] New Jersey Nets - San Antonio Spurs 84:90

Po świetnym meczu przeciwko Celtics, koszykarze San Antonio ulegli na parkiecie IZOD Center w starciu z najsłabszą drużyną obecnego sezonu - New Jeresy Nets, 84:90. W meczu nie zagrał Ginobili, który uskarżał się na bóle pleców. Po jego nieobecność najskuteczniejszym zawodnikiem Spurs był George Hill (19 pkt).

[44-28] Boston Celtics - San Antonio Spurs 73:94

Autor: 2k9. San Antonio Spurs całkowicie rozbili Boston Celtics. Po 48 minutach na tablicach w hali TD Banknorth Garden widnał wynik 94:73 (19:23, 25:20, 33:17, 17:13). Warto dodać, że przed tym meczem Celtics mieli pięć wygranych pod rząd na własnym parkiecie. Spurs są teraz na 6. miejscu w konferencji.

[43-28] San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers 102:97

Autor: czaczek | Data: 27 Mar 2010

Cenne zwycięstwo odniosły Ostrogi w hali AT&T Center pokonując najlepszą drużynę w lidzę - Cleveland Cavaliers 102:97. Ostatecznie w pojedynku pomiędz Ginobilim (30 pkt, 6 zb i 6 as) a Lebronem Jamesem (27 pkt, 10 as, 5 zb) górą okazał się Manu, a Spurs przerwali serię 8 kolejnych zwycięstw Kawalerzystów.

[42-28] San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 83:92

Autor: czaczek | Data: 25 Mar 2010

Niestety, w meczu na szczycie podopieczni Phila Jacksona pokonali drużynę San Antonio 92:83 i odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu. Grę gości napędzał Kobe Bryant, który zaliczył 24 punkty. Nie pomógł kolejny dobry występ Ginobiliego (24 pkt) i Hilla (21). Całkowicie zawiódł Duncan, który trafił tylko 2 z 11 rzutów z gry.

[42-27] Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 96:99

Autor: 2K9 | Data: 23 Mar 2010

Kevin Durat pomimo tego, że zaliczył rekordowe w sezonie 45 punktów nie uchronił od porażki swojej drużyny od porażki. Koszykarze San Antonio, głównie za sprawą świetnie dysponowanego George Hilla (27 pkt, 5 zb) i niezawodnego Manu Ginobiliego (21 pkt, 5 zb, 5 as) pokonali Thunder 99:96 (25:34, 31:25, 25:17, 18:20).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.