Ime Udoka in, Danny Green out

Autor: czaczek | Data: 12 Dec 2010

Danny Green również nie zostanie na dłużej zawodnikiem Spurs, którego klub postanowił zwolnić po dwóch meczach w których notował średnio 3 punkty i pół zbiórki na mecz w niecałe 5 minut. Pojawiły się szybko plotki odnośnie Jerry’ego Stackhousa – ten z kolei został zwolniony z Miami Heat.

Więcej ... | Komentarze (0)

[12-1] San Antonio Spurs - Orlando Magic 107:96

Autor: ostry | Data: 24 Nov 2010

Pojedynek z zespołem z Florydy miał być najtrudniejszym sprawdzianem dla San Antonio, którzy do tego meczu mieli dziesięć zwycięstw z rzędu. Jeszcze na trzy minuty przed końcem Orlando prowadziło ale końcówka należała do gospodarzy, którzy zaliczyli run 12-2.

[11-1] San Antonio Spurs - Cleveland Cavaliers 116:92

Autor: ostry | Data: 22 Nov 2010

Tim Duncan został przywitany gromkimi brawami w hali AT&T Center gdzie miejscowy zespół San Antonio Spurs (11-1) podejmował Cleveland Cavaliers (5-7), czyli zespół który w ubiegłym sezonie miał najlepszy bilans w sezonie zasadniczym.

Tim Duncan najlepszym strzelcem Spurs

Tim Duncan potrzebował 13 punktów by przegonić Davida Robinsona na liście najlepszych strzelców San Antonio Spurs w historii klubu (20.797). Podczas wygranego meczu z Utah Jazz 94-82 rzucił 19 oczek, dodał 14 zbiórek i rozdał cztery asysty. Duncan przegonił również Robinsona jeśli chodzi o ilość rozegranych meczów w barwach Ostróg (988).

[10-1] Utah Jazz - San Antonio Spurs 82:94

...wkrótce więcej informacji - przepraszamy ...

[9-1] San Antonio Spurs - Chicago Bulls 103:94

To była ósma wygrana z rzędu drużyny z San Antonio, która dzięki temu jest najbardziej gorącym zespołem w NBA. Łatwo nie było bo od samego początku Chicago grało skutecznie, jednak trzecia kwarta zaważyła i ostatecznie górą wyszły Ostrogi wygrywając 103-94.

[8-1] Oklahoma City Thunder - San Antonio Spurs 117:104

San Antonio Spurs wygrała swój ósmy mecz w sezonie a siódmy z rzędu i to nie z byle kim. Oklahoma City Thunder jest przecież pretendentem do ścisłej czołówki konferencji Zachodniej ligi NBA po sezonie w którym zaliczyli liczbę 50 zwycięstw. Na starcie tegorocznych rozgrywek póki co ...

[7-1] San Antonio Spurs - Philadelphia 76ers 116:93

Takie mecze muszą podbudowywać każdego. Spurs (7-1) pokonali u siebie 76ers (2-8) aż 116 do 93 i jest to już szósta wygrana z rzędu. To było spotkanie Tony’ego Parkera który pokazał jak ważnym ogniwem jest dla drużyny, miał doskonały mecz co podkreślał po meczu Greg Popovich.

[6-1] San Antonio Spurs - Los Angeles Clippers 107:95

Greg Popovich i San Antonio Spurs (6-1) po raz drugi w tym sezonie spotkali się z drużyną z Kalifornii, ponownie pokonując ich, znowu nie pozwalając rzucić 100 punktów. Była to 19 porażka z rzędu przyjezdnych w Teksasie. Mecz ten pokazywała amerykańska stacja ESPN.

[5-1] Charlotte Bobcats - San Antonio Spurs 91:95

I kolejny bohater.. San Antonio Spurs wygrało wyjazdowy mecz z Charlotte Bobcats 95-91 choć przez większość pierwszej połowy przegrywali a odjechali rywalowi dopiero w ostatniej kwarcie. Rzuty autorstwa Gary’ego Neala zadecydowały o kolejnym, piątym zwycięstwie w tym sezonie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.