blogera JeJe Gomeza, który następnie udostępnił go światu.

Więcej ... | Komentarze (3)

[36-14] Brooklyn Nets 103-89 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 07 Feb 2014

Kolejny dzień Rodeo Trip-tym razem back-to-back w Nowym Jorku na Brooklynie. Chłopaki bez Parkera, Duncana i Kawhi Leonarda polegli w meczu z Nets, pokazując że ciężko im bez trzonu drużyny.

Więcej ... | Komentarze (0)

Danny Green is the man.

Autor: ostry | Data: 06 Feb 2014

Zwycięstwo nad Wizards jest nie tylko kolejną cyferką przy liczbie wygranych. To jest zwycięstwo wielopłaszczyznowe. To w jaki sposób na naszych oczach ta drużyna powstaje z kolan jest warte napisania nie jednego artykułu. Tim Duncan to ‘even bigger Fundamental’ dla Spurs i jego sportowa motywacja przeniosła się na każdego z graczy Ostróg powracając z -14 do przerwy ale Danny Green w drugiej dogrywce przypieczętował to co potem wykrzyczał cały zespół – VICTORY!

[36-13] Washington Wizards 118-125 San Antonio Spurs - 2OT

Autor: Kiedrzu | Data: 06 Feb 2014

What a game!! Spurs z Wizards stworzyli spektakl z dramaturgią godną mistrza Williama Shakespeara. Po dwóch dogrywkach Ostrogi wyjechały z DC z wygraną. 16-tą wygraną z rzędu z tym zespołem. Tim Duncan rzucił season high - 31 punktów w 40 minut gry, zaś TP9 zszedł w drugiej połowie z urazem pleców. Miejmy nadzieję, że z niegroźnym.

Wszyscy bądźmy świadkami.

Autor: Kiedrzu | Data: 05 Feb 2014

Czas biegnie bardzo szybko.
Odczuwam to na własnej skórze przede wszystkim przez koszykówkę.
Będąc graczem - amatorem w wieku 30+ można sobie jedynie powspominać lata
młodoœści, a przez to doskonałej kondycji, świeżości oraz niekończącej się
motywacji i energii do gry.

Więcej ... | Komentarze (4)

[35-13] New Orleans Pelicans 95-102 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 04 Feb 2014

Spurs zostawili najlepsze na koniec, wygrywając 38-19 ostatnią, decydującą kwartę i wygrali pierwszy mecz z cyklu Rodeo Trip siedmioma oczkami. Daleko nam do stwierdzenia, że to dobrze naoliwiona maszyna a każdy z nas by tego sobie życzył ale obecnie wygrali dwa spotkania z rzędu a to jest dobra rzecz.

Odkupienie.

Autor: Kiedrzu | Data: 02 Feb 2014

Rzeczy mają się coraz lepiej w zespole z Texasu. Wczorajszy ruch transferowy - dodanie do składu Shannona Browna oraz rychły powrót (po 11 meczach absencji) do gry naszego wielkiego gościa Tiago Splittera sprawił, że Spurs postanowili bardzo szybko zapomnieć o tym feralnym styczniu, w którym stracili na kilka tygodni czterech swoich podstawowych graczy.

Więcej ... | Komentarze (1)

[34-13] San Antonio Spurs 95-93 Sacramento Kings

Autor: Savik | Data: 02 Feb 2014

Chłopaki dzisiejszej nocy zmierzyli się z Królami z Sacramento. Nic w tym dziwnego, że graliśmy bez kilku podstawowych zawodników, bez których rotacja Spurs wyglądała blado a co za tym idzie mieliśmy najdłuższy loosing stread od 3 sezonów wynoszący 3 mecze. Dla Spurs to Dużo…

Shannon Brown nowym Ostrogą!

Autor: ostry | Data: 01 Feb 2014

Nie wiedzieć dlaczego wolny agent przez cały sezon Shannon Brown dopiero znalazł nowy klub. Odezwali się po niego San Antonio Spurs, którzy mają obecnie nie lada problem z obsadzeniem pozycji 2-3 i podpisali z nim kontrakt 10-dniowy.

Redeem team? Czas na odkupienie w meczu z Królami z Sacramento?

Autor: Savik | Data: 01 Feb 2014

Get ready, to whoop some candy asses! Czas przygotować się na spotkanie z Królami z Sacramento, czy chłopaki mają okazję się odkupić mimo wielu niepowodzeń idących z nowym rokiem?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.