[20-3] San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers 95:78

Autor: ostry | Data: 19 Dec 2010

San Antonio Spurs wygrało wszystkie cztery kwarty w meczu z Trail Blazers lecz wynik nie do końca odzwierciedlał to co się działo w hali AT&T Center. Greg Popovich przez cały mecz musiał mieć rękę na pulsie, ostatecznie zespół jednak wygrał wysoko bo aż różnicą 17 punktów.

Więcej ... | Komentarze (0)

[19-3] San Antonio Spurs - Atlanta Hawks 108:92

Autor: ostry | Data: 18 Dec 2010

San Antonio Spurs od nowa buduje sobie zwycięską serię, tej nocy czwartej wygranej z rzędu zaliczyli pokonując Atlante Hawks po raz kolejny nie pozwalając rywalowi rzucić powyżej 100 punktów. W końcówce meczu eksplodował Richard Jefferson, który trzykrotnie trafił za trzy.

Więcej ... | Komentarze (2)

[18-3] San Antonio Spurs - Golden State Warriors 111:94

Golden State Warriors kontynuowało swoją podróż po Teksasie i po meczu z Dallas czekało ich starcie z najlepszą drużyną ligi. Nie dali rady i tym razem, przegrywając już znacznie bo 17 punktami a od drugiej kwarty zespół grał w osłabieniu –gwiazda teamu z Oakland Stephon Curry doznał kontuzji i nie pojawił się ...

[17-3] San Antonio Spurs - New Orleans Hornets 109:84

San Antonio nie popełniło znowu tego samego błędu i nie przegrali w hali AT&T Center z drużyną Monty Williamsa – przypomnijmy, że w drugim meczu tego sezonu Spurs ulegli grając właśnie z New Orleans Hornets. Tym razem mecz mieli już wygrany w połowie drugiej kwarty ...

[16-3] San Antonio Spurs - Minnesota Timberwolves 107:101

Wiele nerwów kosztował koszykarzy San Antonio Spurs wydawać się mogło prosty mecz z Timberwolves. W ostatniej kwarcie w pewnym momencie przegrywali już 73-87 lecz świetnie wykorzystywane rzuty osobiste w końcówce i żelazny defense nie pozwoliły im tego meczu przegrać.

[15-3] Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs 90:85

Kiedy najlepsza drużyna w lidze podejmuje najsłabszą nie powinno mieć znaczenia gdzie rozgrywany jest mecz. W tym wypadku jednak miało. San Antonio Spurs od 19 spotkań nie przegrało z Clippersami a jednak tej nocy przerwali tą passę i musieli pogodzić się z trzecią porażką w sezonie.

[15-2] Golden State Warriors - San Antonio Spurs 98:118

Jeden z najszybciej grających zespołów, mający dobry bilans domowy – mowa o Golden State Warriors – nie sprawił wielu problemów graczom Spurs. Bohaterem meczu bez historii został Tim Duncan, który zaliczył trzecie w swojej karierze triple-double (15pts, 18reb, 11ass).

[14-2] New Orleans Hornets - San Antonio Spurs 95:109

Niepokonane na wyjazdach San Antonio kontra niepokonany u siebie New Orleans. Górą z tego pojedynku wyszli Ci pierwsi mimo tego, że do przerwy przegrywali już różnicą 17 oczek. Mądre ruchy taktyczne Popovicha co przełożyło się na świetną skuteczność dały Spurs 14 wygraną w sezonie.

[13-2] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 94:103

Elektryzujący mecz oglądali fani w AT&T Center jednak tym razem drużyna San Antonio Spurs opuszczała parkiet w nienajlepszych humorach. Dallas Mavericks zagrali wyśmienicie w ostatniej kwarcie wygrywając ją 32:21 a cały mecz 94-103 jednocześnie zapewniając sobie czwartą wygraną z rzędu.

[13-1] Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 109:113

San Antonio Spurs przegrywali już różnicą 21 punktów lecz potrafili wyrównać I doprowadzić do dogrywki. W niej objęli pierwsze prowadzenie a później dokonali dzieła zniszczenia. Dzięki temu doskonała listopadowa passa została podtrzymana i legitymują się z bilansem 13-1, najlepszym w lidze.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.