[27-4] San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 97:82

Autor: ostry | Data: 29 Dec 2010

Pojedynki z Los Angeles Lakers od zawsze elektryzowały kibiców NBA i nic w tym dziwnego. Wybrana najlepszą drużyną ostatniej dekady - ekipa San Antonio Spurs kontra aktualni mistrzowie ligi. W pierwszym pojedynku w tym sezonie górą wyszli gospodarze pozwalając sobie rzucić zaledwie 82 oczka.

Więcej ... | Komentarze (4)

[26-4] San Antonio Spurs - Washington Wizards 94:80

Autor: ostry | Data: 27 Dec 2010

Nie było długiej przerwy od NBA. Koszykarze San Antonio Spurs już dzień po dniu Bożego Narodzenia musieli zmierzyć się z ekipą z Waszyngtonu - jak się okazało szybko wrócili do wygrywania po porażce z Magic.

Więcej ... | Komentarze (1)

Wesołych Świąt!

Autor: Redakcja | Data: 24 Dec 2010

[25-4] Orlando Magic - San Antonio Spurs 123:101

Autor: ostry | Data: 24 Dec 2010

W drugim i ostatnim pojedynku z Orlando w tym sezonie górą byli gracze z Florydy. Na dziewięć ostatnich meczy wygrali tylko jeden i nie byli stawiani w roli faworyta w meczu z najlepszą NBA. Magic w końcu zagrali swoją koszykówkę od dawien dawna, przerywając passę Spurs dziesięciu meczów ...

Więcej ... | Komentarze (0)

[25-3] San Antonio Spurs - Denver Nuggets 109:103

Autor: ostry | Data: 23 Dec 2010

Obie drużyny spotkały się po raz drugi w przeciągu tygodnia i tak jak w ostatni czwartek San Antonio Spurs okazało się lepsze od Denver, które prowadziło dziewięcioma punktami jeszcze na 12 minut przed końcem. Zastrzyk energii od rezerwowych – w efekcie pięć trójek w ostatniej kwarcie dało Spurs zwycięstwo.

[24-3] San Antonio Spurs - Phoenix Suns 118-110

Autor: ostry | Data: 21 Dec 2010

San Antonio Spurs wygrało dziewiąty mecz z rzędu i są jedną wygraną od drugiej już w tym sezonie serii co najmniej 10 wygranych z rzędu. Tej nocy byli lepsi od okrojonego składu Phoenix Suns, pokonując ich 118 do 110.

Tony Parker Graczem Tygodnia w NBA

Autor: czaczek | Data: 21 Dec 2010

Rozgrywający San Antonio - Tony Parker, został wybrany najlepszym zawodnikiem Konferencji Zachodniej NBA w minionym tygodniu (13-19 grudnia 2010). Tony, poprowadził Spurs do bilansu 3-0 zaliczając znakomite statystyki 25.7 punktów (przy skuteczności 56% z gry) i 8.7 asysty. Przeciwko Memphis Grizzlies ustanowił swój nowy rekord punktowy w obecnym sezonie, zaliczając aż 37 oczek.

[23-3] San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies 112:106

Autor: ostry | Data: 20 Dec 2010

Jeszcze na minutę przed końcem San Antonio wygrywało pięcioma punktami lecz bohaterem Grizzlies został OJ Mayo, który wyrównał i doprowadził do dogrywki. W dodatkowym czasie gry tyle szczęścia już nie mieli i musieli uznać wyższość zespołu z Teksasu.

[22-3] Denver Nuggets - San Antonio Spurs 112:113

Autor: ostry | Data: 19 Dec 2010

Mecz ponownie miał jednego bohatera. Dzień po tym jak miał buzzer-beatera przeciwko Milwaukee tej nocy nie dość, że rzucił game winnera to w ostatniej akcji wymusił (nie odbyło się ponownie bez kontrowersji) faul ofensywny na Carmelo Anthonym. Mowa o Manu Ginobilim.

[21-3] San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks 92:90

Manu… He is Manu Ginobili. Pierwszego (o dziwo) buzzer-beatera w swojej karierze rzucił właśnie Manu Ginobili wygrając dla Spurs mecz. Dobrze wiedział, że nie powinien pchać się pod kosz gdzie czyhał na niego najlepszy blokujący ligi Andrew Bogut, podjął się więc rzutu z półdystansu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.