[39-7] Utah Jazz - San Antonio Spurs 105:112

Autor: ostry | Data: 27 Jan 2011

Spurs przetrwali morderczą walkę i pogoń Jazzmanów a poprowadził ich do zwycięstwa Manu Ginobili rzucając 26 punktów w Salk Lake City. To już druga wygrana przeciwko Jazz na wyjeździe w tym sezonie.

Więcej ... | Komentarze (1)

[38-7] Golden State Warriors - San Antonio Spurs 102:113

Autor: ostry | Data: 25 Jan 2011

Po porażce z Hornets zespół San Antonio wrócił na dobrą drogę i wygrał w Oakland z miejscowymi Wojownikami. Kto wie czy nie ważniejsze od wygranej było to, że Tim Duncan w trakcie meczu upadł i złapał się za swoje kolano, długo nie podnosząc się z parkietu. TD jednak wrócił w drugiej połowie i na szczęście nic złego się nie wydarzyło.

Więcej ... | Komentarze (0)

[37-7] New Orleans Hornets - San Antonio Spurs 96:72

Autor: ostry | Data: 24 Jan 2011

San Antonio po raz drugi w obecnym sezonie przegrało z zespołem Nowego Orleanu, którzy dzięki tej wygranej przedłużyli swoją serię zwycięstw do ośmiu. Są najlepiej broniącą drużyną w lidze a 72 punkty zdobyte przez Spurs są tego odzwierciedleniem.

[37-6] San Antonio Spurs - New York Knicks 101:92

Autor: ostry | Data: 22 Jan 2011

San Antonio nie przestaje zadziwiać. Nie przestaje zadziwiać nadal dwójka wysokich Spurs: DeJuan Blair zdobył trzecie double-double w ostatnich czterech meczach a Tim Dunan rozegrał jedne z najlepszych zawodów w ostatnich latach a Spurs w hali AT&T Center ograło Nowojorskich Knicksów.

Więcej ... | Komentarze (5)

[36-6] San Antonio Spurs - Toronto Raptors 104:95

Do przerwy San Antonio nie funkcjonowało jak należy (przegrywali 42:53) lecz po przerwie losy meczu się odmieniły a duża zasługa w tym DeJuana Blaira. Jego 22 punkty i zebranych 11 piłek pomogły odrobić straty i wygrać mecz przeciwko drużynie Toronto.

[35-6] San Antonio Spurs - Denver Nuggets 110:97

Autor: ostry | Data: 17 Jan 2011

Tony Parker jeszcze podczas sezonu ogórkowego był wielokrotnie łączony z Nowym Jorkiem by stworzyć kolejny team naszpikowany gwiazdami. Francuz przedłużył kontrakt ze Spurs zaprzeczając wszystkim plotkom i w tym momencie nie żałuje z pewnością swojej decyzji. Parker rzucił 30 punktów a Spurs wygrali w hali AT&T Center po raz 15 z rzędu.

All-Star Game 2011 - czwarte wyniki głosowania

Autor: ostry | Data: 15 Jan 2011

NBA ujawniło czwarte wyniki na tegorocznych reprezentantów NBA All Star Game. Wśród zawodników jest trójka graczy San Antonio Spurs. NBA po raz ostatni ujawniła wyniki. O tym, kto zagra w pierwszych piątkach dowiemy się 27 stycznia.

[34-6] San Antonio Spurs - Dallas Mavericks 101:89

Wygrana w tym meczu nie jest niespodzianką. Podczas gdy Dallas przegrywają po raz czwarty z rzędu, w San Antonio jest wszystko w porządku - kontynuują swoją świetną grę od początku sezonu, unikają kontuzji i mają najlepszy bilans w lidze co daje Spurs komfort własnego parkietu w Playoffach.

Więcej ... | Komentarze (2)

[33-6] Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 84:91

Autor: ostry | Data: 13 Jan 2011

W meczu back to back San Antonio zmierzyło się z miejscowym klubem Milwaukee Bucks jednak jak przystało na 'najlepszych' świetnie zagrali drugą połowę wygrywając ją stosunkiem 48:33 a cały mecz 91:84.

[32-6] Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs 96-107

San Antonio kontynuuje swoją serię zwycięstw przeciwko Leśnym Wilkom - w czwartym pojedynku w tym sezonie ponownie zwycięsko wyszli gracze z Teksasu różnicą jedenastu oczek. Bohaterem spotkania został jednak ... sędzia Ken Mauer - autor 5 fauli technicznych w 10 sekund.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.