[61-20] Los Angeles Lakers - San Antonio Spurs 102:93

Autor: ostry | Data: 13 Apr 2011

Gregg Popovich postanowił oszczędzać swoich kluczowych zawodników i nie wystawił nikogo z wielkiej trójki. Piątka Hill, Neal, Jefferson, Blair, Splitter i gracze z ławki jednak spisywali się bardzo dobrze prowadząc wyrównaną walkę z mistrzami NBA przegrywając mecz dopiero w czwartej odsłonie.

Więcej ... | Komentarze (1)

[61-19] San Antonio Spurs - Utah Jazz 111:102

Autor: ostry | Data: 10 Apr 2011

W ostatnim meczu przed własną publicznością San Antonio nie zawiodło i wygrało z Utah Jazz, ogrywając ich już po raz trzeci w tym sezonie. Była to jednocześnie czwarta wygrana z rzędu po wcześniejszych sześciu porażkach.

Więcej ... | Komentarze (7)

Ranking najlepszych 500 graczy w historii NBA według Slam Magazine

Autor: czaczek | Data: 09 Apr 2011

Slam Magazine, opublikował niedawno uaktualniony ranking 500 najlepszych zawodników w historii NBA. Wśród pierwszej setki, znalazło się aż 7 byłych (lub obecnych) zawodników San Antonio. Poniżej dokładne pozycje wszystkich zawodników Ostróg w rankingu.

Więcej ... | Komentarze (6)

Artis Gilmore dołączy do grona najwybitniejszych

Były zawodnik San Antonio Spurs - Artis Gilmore, już w tym roku dostąpi zaszczytu największego uhonorowania dla koszykarza - dołączy do Galerii Sław Koszykówki - Hall of Fame. Oprócz Gilmore'a, wśród wybranych znalazł się również Dennis Rodman - ekscentryczny gwiazdor Chicago Bulls (ale także San Antonio Spurs i Detroit Pistons), Chirs Mullin (Golden State Warriors, Indiana Pacers) i Arvydas Sabonis (Portland Trail Blazers).

Więcej ... | Komentarze (0)

[60-19] San Antonio Spurs - Sacramento Kings 124:92

Autor: ostry | Data: 07 Apr 2011

San Antonio może mrozić szampana bowiem wczorajszej nocy ograli Kings róznicą 32 punktów. Była to 60 wygrana Spurs w tym sezonie a wobec porażki Lakers jednocześnie zaklepali sobie miejsce pierwsze na Zachodzie!

[59-19] Atlanta Hawks - San Antonio Spurs 90:97

Autor: ostry | Data: 06 Apr 2011

San Antonio Spurs zdeterminowane by zakończyć serię porażek na wyjeździe zagrało mocną czwartą kwartę i dzięki temu zapieczętowali wygraną nad Hawks. Do zwyciestwa poprowadziła ich cała wielka trójka - Ginobili, Duncan, Parker łącznie 61 punktów.

[58-19] San Antonio Spurs - Phoenix Suns 114:97

Autor: ostry | Data: 03 Apr 2011

O nietypowej porze przyszło rozgrywać mecz graczom San Antonio Spurs i Phoenix Suns (13:00 za Oceanem). Słońcom, które straciły już szanse na awans do Playoffs starczyło sił tylko na pierwsze kilka minut. Spurs w końcu wygrali i to zdecydowanie 114 do 97.

[57-19] Houston Rockets - San Antonio Spurs 119:114

Autor: ostry | Data: 02 Apr 2011

Spurs nie mieli dnia odpoczynku i musieli po ciężkim meczu z Bostonem zmierzyć się z Rockets w derbowym spotkaniu. Obie drużyny były bardzo zdeterminowane by wygrać ten mecz a do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w której lepsi okazali się gospodarze.

[57-18] San Antonio Spurs - Boston Celtics 97:107

Autor: ostry | Data: 01 Apr 2011

San Antonio jako najlepszy zespół ligi z rewelacyjnym bilansem u siebie 33-4 przegrało w AT&T już drugi mecz z rzędu a piąty z rzędu w ogóle. Nie pomógł nawet powrót wszystkich kontuzjowanych i nieobecnych graczy z meczu z Trail Blazers.

Więcej ... | Komentarze (3)

[57-17] San Antonio Spurs - Portland Trail Blazers

Autor: ostry | Data: 29 Mar 2011

Kolejny mecz i kolejna porażka. W poniedziałkowy wieczór koszykarze San Antonio wyszli w mocno okrojonym składzie i doznali drugiej porażki z zespołem Trail Blazers w przeciągu trzech ostatnich dni mimo wyrównanego pojedynku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.