Spurs wytransferowali jednego ze swoich zapasowych rozgrywających w zamian za skrzydłowego - w sumie każdy tego oczekiwał. Nando De Colo prawdopodobnie jest już w Kanadzie i zmierza do Toronto, swojego nowego klubu. W drugą stronę powędrował mierzący 210cm skrzydłowy Austin Daye. I jeśli na papierze wygląda to na coś co ma sens raczej ciężko wierzyć, że będzie to nasz game-changer.

Więcej ... | Komentarze (1)

[40-15] Portland Trail Blazers 109-111 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 20 Feb 2014

Zadyszka? Jaka zadyszka? Spurs kontynuują zbieranie żniw ze swojego Rodeo Trip i dzień po zwycięstwie nad Clippers wygrywają nad Portland Trail Blazers w Moda Center. 22-7 to obecny bilans meczów wyjazdowych będąc bez kluczowych graczy każdego pojedynczego dnia w tym kalendarzowym roku.

Więcej ... | Komentarze (6)

Spurs w poszukiwaniu brakującej części układanki

Autor: ostry | Data: 19 Feb 2014

Spurs to najcięższa drużyna do przewidzenia z kim zrobią wymianę. Przyjęło się przez lata praktyki, że jeśli słyszymy jakiś rumor o San Antonio – wiedz, że to się nigdy nie stanie. Słyszeliśmy trzy nazwiska przewijające się przez czołowe strony gazet, na głównym panelu internetowych portali: Beno Udrih, Evan Turner i Thaddeus Young.

Więcej ... | Komentarze (4)

[39-15] Los Angeles Clippers 103-113 San Antonio Spurs

Autor: Kiedrzu | Data: 19 Feb 2014

Spurs wygrali z LA Clippers 113:103 bez Tonego Parkera, Tiago Splittera i Kawhi Leonarda, za to z gorącym jak australijski interior Patti Millsem (25 oczek, z czego 23 punkty w 26 minut) oraz profesorem Timothy Duncanem (19 punktów i 13 zbiórek plus 7 asyst). Wygrali z zespołem z wyżyn ligi, z kontenderem!!! Panowie i Panie - statement game dla Spurs. Wspaniały początek drugiej części sezonu! Popović wygraną z Clipps, wyrównał rekord Billa Fitcha w ilości wygranych meczy w karierze trenera NBA (944 - 9 miejsce All Time). Gratulacje Pop!

Więcej ... | Komentarze (12)

All-Star Weekend dobiegł końca, oceniamy reprezentantów Spurs

Autor: ostry | Data: 17 Feb 2014

Występki, nie wystepy. Tak można określić udział dwóch reprezentantów San Antonio Spurs na corocznym weekendzie gwiazd, Tony Parkera i Marco Belinelliego. W tym sezonie event rozgrywano na terenie Luizjany, a dokładniej Nowego Orleanu.

Więcej ... | Komentarze (0)

Lekcja historii cz. 6 - W życiu trzeba mieć szczęście.

Autor: Kiedrzu | Data: 15 Feb 2014

Peter Holt, właściciel większościowy San Antonio Spurs, obudził się rano 18 maja 1997 r. nieco podenerwowany. Już za kilka godzin w Wielkim Studio Rozrywki NBA (NBA Entertainment Studio) w miasteczku Syracuse w stanie Nowy Jork miał brać udział w pewnie najważniejszym wydarzeniu jego życia - losowaniu kolejności wyboru w nadchodzącym drafcie.

Spurs Walczą O Tytuł, czyli subiektywna analiza SWOT zespołu z Alamo City

Autor: Kiedrzu | Data: 13 Feb 2014

Jesteśmy tuż przed weekendem gwiazd, czyli symboliczną połową sezonu
zasadniczego w NBA. Za nami 53 mecze Spurs, z których Srebrno-Czarni wygrali aż 38 i zajmują wysoką, bo drugą, pozycję w arcytrudnej Konferencji Zachodniej.
W związku z powyższym warto jest nieco odnieść się do osiągnięć naszej ulubionej drużyny z Texasu, przeanalizować co nieco.

Więcej ... | Komentarze (3)

[38-15] Boston Celtics 92-104 San Antonio Spurs

W czwartej kwarcie nastąpił knockout. Spurs zdominowali Celtów i odnieśli swoje 38 zwycięstwo w sezonie, by udać sie na zasłużony odpoczynek podczas przerwy na All Star Game. Spośród Spurs na brawa zasłużyli: Tim Duncan - 25 punktów
(23 w drugiej połowie), Belinelli - prawie triple double
- 16 punktów, 11 zbiórek i 8 asyst oraz Borys Diaw - 18 oczek.

[37-15] Detroit Pistons 109-100 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 11 Feb 2014

W najnowszym power-rankingu od NBA Spurs zostali umiejscowieni na piątej lokacie. Nie jestem pewien kto to tworzył ale wiem na pewno, że nie przyłożono się do niego należycie bowiem Ostrogi grają obecnie jak przeciętniak ligowy. To nie ich wina. Niekończące się kontuzje, brak najlepszych defensorów, zmęczenie – to nie może przekładać się na zwycięstwa.

[37-14] Charlotte Bobcats 100-104 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 09 Feb 2014

Kolejny już mecz z pod szyldu corocznego „Rodeo Trip”. San Antonio tym razem zagościło się u Ryśków z Charlotte pokonując ich po fenomenalnym meczu Patty Millsa. Jednak mecz nie był taki jednostronny jakby się mogło wydawać. Więcej w zakładce „Więcej…” !

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.