[7-4] San Antonio Spurs 101-95 Houston Rockets

Autor: ostry | Data: 12 Jan 2012

Coraz lepiej ma się forma Tony Parkera, który po raz drugi z rzędu rzucił ponad 20 punktów i to on poprowadził Spurs do siódmego zwycięstwa na własnym parkiecie przeciwko Houston Rockets. Po 48 minutach był remis i nie odbyło się bez dogrywki.

Więcej ... | Komentarze (2)

[6-4] Milwaukee Bucks 106-103 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 11 Jan 2012

Czwarty wyjazdowy mecz w tym sezonie i czwarta porażka, po raz kolejny tracąc ponad 100 punktów - tak w wielkim skrócie można opisać mecz z Bucks, który do ostatnich sekund był zacięty jednakże Richard Jefferson z nieprzygotowanej pozycji nie trafił ostatniego rzutu na remis.

[6-3] Oklahoma City Thunder 108-96 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 09 Jan 2012

W pojedynku dwóch przemęczonych drużyn - Oklahoma grała trzeci mecz w trzy dni, San Antonio czwarty mecz w przeciągu pięciu dni - górą okazali się gospodarze prowadzeni przez Kevina Duranta, który flirtował z triple double (21pts, 10reb, 7ass).

Więcej ... | Komentarze (0)

[6-2] San Antonio Spurs 121-117 Denver Nuggets

Autor: ostry | Data: 08 Jan 2012

Kibice zgromadzeni w AT&T Center na pewno nie żałowali wydanych pieniędzy: zobaczyli łącznie aż 238 punktów po obu stronach, narodziny nowej twarzy Spurs Danny'ego Greena i przede wszystkim wygraną swoich pupilów. Spurs w przeciągu czterech dni wygrali wszystkie trzy mecze u siebie.

[5-2] San Antonio Spurs 93-71 Dallas Mavericks

Autor: ostry | Data: 06 Jan 2012

Wyraźnie zmęczone Dallas Mavericks nie było w stanie nawet przez chwilę powalczyć jak równy z równym i przegrali 71-93 derby Teksasu. Był to dla nich szósty mecz w przeciągu ośmiu dni i jak przyznał lider Dallas Dirk Nowitzki - to za dużo dla każdego.

[4-2] San Antonio Spurs 101-95 Golden State Warriors

Autor: ostry | Data: 05 Jan 2012

Golden State Warriors (2-4) przegrało 26 spotkań z rzędu tutaj w Teksasie i nie inaczej było tym razem, mimo tego, że prowadzili przez około 44 minuty meczu. Fantastyczne mecze zagrali TJ Ford i Danny Green i to z nimi w piątce Spurs kończyli spotkanie.

Więcej ... | Komentarze (1)

Polska strona San Antonio Spurs na Facebooku

Autor: Redakcja | Data: 03 Jan 2012

Z myślą o czytelnikach naszej strony jak i pewnego rodzaju chęci zareklamowania serwisu chcemy poinformować, że od dzisiaj można śledzić nas na naszym profilu na facebooku! Bezpośredni link do konta: CLICK

[3-2] Minnesota Timberwolves 106-96 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 03 Jan 2012

Porażka z Minnesotą na wyjeździe to nie najgorsza wiadomość tego poranka. Lider San Antonio w pierwszych meczach Manu Ginobili złamał kość w lewej dłonii i przypuszczalna przerwa w grze to kilka tygodni. Stało się to czego chcieliśmy jak najbardziej uniknąć, nie starości a kontuzji.

Więcej ... | Komentarze (4)

[3-1] San Antonio Spurs 104-89 Utah Jazz

Autor: ostry | Data: 01 Jan 2012

Mało wymagającym meczem San Antonio zakończyło kalendarzowy rok 2011. Utah Jazz na wyjazdach traci połowę swojej wartości a Spurs kontynuują obronę swojego parkietu tak więc nikogo nie może dziwić wynik, gospodarze wygrali różnicą 15 oczek.

[2-1] Houston Rockets 105-85 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 30 Dec 2011

Pierwszy mecz i pierwsza porażka na wyjeździe. Był to mecz rozgrywany dzień po dniu i gra Spurs niczym nie przypominała tej z pierwszych dwóch spotkań. Derby Teksasu rozgrywane w Toyota Center do najłatwiejszych nigdy nie należały, w tym sezonie to już druga porażka na tym terenie (dodając tą z preseason).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.