Tony Parker rezerwowym w AllStar Game

Autor: ostry | Data: 10 Feb 2012

W czwartkową noc trenerzy ogłosili rezerwowych na mecz West - East w zbliżającym się meczu gwiazd w Orlando. San Antonio na tej imprezie będzie reprezentować francuz Tony Parker, który prawdopodobnie wygrał głosowanie z Rickym Rubio. Nie będzie jednak kontynuacji serii Tima Duncana - 13 występów z rzędu.

Więcej ... | Komentarze (4)

[18-9] Philadelphia 76ers 90-100 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 09 Feb 2012

Ok, to już pewne. Tony Parker gra na poziomie AllStar i bez dwóch zdań zasługuje na byt w meczu gwiazd w Orlando. Po fantastycznym meczu z Oklahomą w ubiegłym tygodniu i 42 punktowej zdobyczy tym razem dał popis swoich umiejętności w Wells Fargo Center - 37 punktów, 8 asyst, 13-13ft.

Więcej ... | Komentarze (0)

Splitter i Leonard wybrani do 2012 BBVA Rising Stars Challenge

Autor: ostry | Data: 08 Feb 2012

NBA podała listę 18 zawodników (po 9 debiutantów i drugoroczniaków), którzy wystąpią w meczu Rising Stars Challenge podczas tegorocznego All-Star Weekend. Z tej grupy w przyszłym tygodniu Shaq i Barkley wybiorą graczy do swoich drużyn. Na tej liście znalazło się dwóch graczy San Antonio: Kawhi Leonard jako rookie i Tiago Splitter drugoroczniak!

Bruce Bowen zostanie uhonorowany

Autor: czaczek | Data: 29 Jan 2012

Jeden z najlepszych obrońców minionej dekady - Bruce Bowen, zostanie uhonorowany przez San Antonio Spurs. Nr 12, z którym Bowen reprezentował barwy Ostróg zostanie zastrzeżony. Ceremonia ma się odbyć 21 marca 2011. Bruce karierę zakończył w 2009 roku, zaliczając średnio 6.1 punktów.

Więcej ... | Komentarze (6)

Podsumowanie ostatniego tygodnia w wykonaniu San Antonio

Autor: ostry | Data: 28 Jan 2012

San Antonio Spurs od czasu porażki domowej z Kings rozegrało cztery spotkania w tym aż trzy wyjazdowe: udało się pokonać Atlante Hawks i po ciężkich bojach podbić Nowy Orlean lecz drugiej już porażki w tym sezonie Spurs doznali z Minnesotą i Houston.

[10-6] San Antonio Spurs 86-88 Sacramento Kings

Autor: ostry | Data: 21 Jan 2012

Bukmacherzy w nocy zarobili trochę pieniędzy, bo kto by obstawiał, że San Antonio po wygranej z Magic i po dniu przerwy grając u siebie przegrają z przeciętnym zespołem z SacTown. Cały mecz ustawiła pierwsza wysoko przegrana kwarta.

[10-5] Orlando Magic 83-85 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 19 Jan 2012

San Antonio Spurs nie wracają do domu z pustymi rękoma. Udało się wreszcie pokonać rywala na wyjeździe pierwszy raz od kwietnia jednak do tego była potrzebna dogrywka i odrobina szczęścia. Katem Magic okazał się Tony Parker.

Więcej ... | Komentarze (3)

[9-5] Miami Heat 120-98 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 18 Jan 2012

Niecodzienny mecz odbył się w ubiegłą noc, gdzie Miami Heat bez Dwayne'a Wade'a pokonali Spurs grając dwie totalnie różne połowy. W pierwszej połowie Heat przegrywali już różnicą siedemnastu punktów a po przerwie kompletnie odwrócili losy spotkania.

[9-4] San Antonio Spurs 102-91 Phoenix Suns

Autor: ostry | Data: 16 Jan 2012

Tylko trzy mecze odbywały się w dniu 15 stycznia a ten był chyba najbardziej interesujący dla nas kibiców Spurs jak i kibiców Marcina Gortata. Polak wraz z Duncanem walczyli o miano najlepszego na parkiecie a Spurs wygrali po raz dziewiąty na własnym parkiecie.

[8-4] San Antonio Spurs 99-83 Portland Trail Blazers

Autor: ostry | Data: 14 Jan 2012

Jeżeli ktoś pogrzebał szansę San Antonio po stracie Manu Ginobiliego to grubo się pomylił. Gospodarze rozbili kolejny zespół potencjalnie mocniejszy a na pewno zdrowszy od samych siebie, tym razem okazali się lepsi od Portland różnicą 16 oczek.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.