[25-12] San Antonio Spurs 94-99 Denver Nuggets

Autor: ostry | Data: 05 Mar 2012

Pamiętacie ten mecz? 'Już w pierwszej kwarcie San Antonio poustawiało sobie po swojemu spotkanie'. Tym razem można to samo napisać tylko wstawiając zamiast San Antonio Denver. Los Spurs ubiegłej nocy nie prowadzili ani razu i przegrali przed własną publicznością dwa z trzech ostatnich meczy

Więcej ... | Komentarze (0)

[25-11] San Antonio Spurs 102-72 Charlotte Bobcats

Autor: ostry | Data: 03 Mar 2012

San Antonio zapomniało już o porażce z Chicago i swoją dobrą grą a co ważniejsze, 30 punktową wygraną pokazali, że są bardzo silni u siebie. Charlotte jako najgorsza drużyna w lidze niczym nie zaskoczyli gospodarzy i w drugiej połowie rzucili tylko 31 punktów.

Więcej ... | Komentarze (1)

[24-11] San Antonio Spurs 89-96 Chicago Bulls

Autor: ostry | Data: 01 Mar 2012

Tony Parker i Derrick Rose podczas ASG nie pograli przeciwko sobie zbyt wiele lecz poprzedniej nocy poprawili ten bilans. W pierwszym meczu od prawie miesiąca Spurs zagrali przed własną halą i mimo powrotu kontuzjowanych, TJ Forda i Tiago Splittera spotkanie przegrali.

[24-10] Denver Nuggets 99 - 114 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 24 Feb 2012

Koniec Rodeo Trip. Wczoraj nie było już śladu po Spurs, którzy zostali zniszczeni w Portland różnicą 40 punktów. Już w pierwszej kwarcie San Antonio poustawiało sobie po swojemu spotkanie wygrywając tą część meczu 31-15, później już tylko dokończyli to co zaczęli.

[23-10] Portland Trail Blazers 137-97 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 22 Feb 2012

Portland Trail Blazers rozgromili San Antonio Spurs 137:97 ale Spurs zagrali bez Tony'ego Parkera, Tima Duncana, kontuzjowanego Manu Ginobiliego, Tiago Splittera i TJ Forda. Gregg Popovich chciał dać swoim zawodnikom trochę odpoczynku i zrezygnował z kontynuowania zwycięskiej passy.

[23-9] Utah Jazz 102-106 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 21 Feb 2012

San Antonio nie zwalnia tempa i wygrywa po raz 11 z rzędu w siódmym meczu Rodeo Trip [7-0]. Utah Jazz mając znaczną przewagę na deskach nie potrafili w samej końcówce mimo licznych szans odwrócić losu spotkania.

[22-9] Los Angeles Clippers 100-103 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 20 Feb 2012

Jedno z najlepszych widowisk sezonu, mam nadzieję, że zadbaliście o to by obejrzeć to spotkanie na żywo lub z odtworzenia. Dziennikarze chyba zaczęli już pisać o domniemanym zwycięstwie Los Angeles Clippers a jak się okazało kilka minut później to San Antonio cieszyło się z dziesiątej wygranej z rzędu! How about that?

[21-9] Toronto Raptors 106-113 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 16 Feb 2012

Kolejnym punktem Rodeo Trip była wycieczka do Toronto, gdzie miejscowi Raptors grali bez ofensywnie usposobionych Kleizy, Bargnaniego i Baylessa. Spurs mimo wszystko stracili 106 punktów jednak wygrali i była to już 9 wygrana z rzędu.

[20-9] Detroit Pistons 95-99 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 15 Feb 2012

Trzeba przyznać, że mecz bez historii w czwartej kwarcie zamienił się w dobrej klasy thriller. San Antonio prowadząc nawet 15 punktami straciło 33 oczka w ostatniej części meczu i zrobiło się nerwowo lecz w dwóch ostatnich minutach cztery kluczowe punkty zdobył Tony Parker a Spurs zanotowali bardzo ważną, już ósmą z rzędu wygraną.

[19-9] New Jersey Nets 89-103 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 12 Feb 2012

San Antonio grało bez swojej świecy przez 38 dni. New Jersey Nets pewnie woleliby, gdyby było tak jeden dzień dłużej. Manu Ginobili w swoim powrocie zdobył 8 punktów i miał 4 asysty w 17 minut w wygranym przez Spurs meczu 103-89 przeciwko Nets. Była to już siódma wygrana z rzędu podopiecznych Popovicha.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.