[39-14] San Antonio Spurs 128-103 New Orleans Hornets

Autor: ostry | Data: 07 Apr 2012

Hornets nawet z Ericiem Gordonem w składzie z góry byli skazywani na porażkę z najlepszą drużyną marca, mało tego. Oklahoma przegrała trzy ostatnie mecze a San Antonio wygrało dziesięć z rzędu i to Spurs teraz reklamuje się jako najlepsza drużyna Konferencji Zachodniej!

Więcej ... | Komentarze (2)

SPURS.PL W POSZUKIWANIU REDAKTORA!

Autor: Redakcja | Data: 05 Apr 2012

Jedyna Polska strona o San Antonio - Spurs.pl - pragnie poinformować, że ruszamy z naborem do redakcji. Poszukiwany jest ktoś o charakterze redaktora sprawdzającego się w roli relacjonującego spotkania oraz newsmana. Jeżeli jesteś zainteresowany przeczytaj całą wiadomość!

Więcej ... | Komentarze (0)

[38-14] Boston Celtics 86-87 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 05 Apr 2012

Przed rozpoczęciem wczorajszego meczu zarówno Spurs jak i Celtics mieli na swoim koncie serie zwycięstw, w przypadku Spurs było to 8 meczów bez porażki, a w przypadku Celtics 5. W ostatniej akcji Paul Pierce nie trafił rzutu nad Timem Duncanem a San Antonio Spurs uciekli ze zwycięstwem w Bostonie pomimo zdobycia tylko 28 punktów po przerwie.

[37-14] Cleveland Cavaliers 90-125 San Antonio Spurs

Danny Green, wingman San Antonio w sezonie 09-10 zaczynał karierę w NBA w zespole Cleveland Cavaliers. Dwa lata później Green już pod skrzydłami drużyny z Teksasu wyrósł na pewnego siebie gracza i przeciwko swojej ex drużynie zaaplikował 19 punktów. Tyle samo dodał Parker a Spurs pokonali Cavs różnicą 35 oczek.

[36-14] San Antonio Spurs 112-103 Indiana Pacers

Autor: ostry | Data: 01 Apr 2012

San Antonio Spurs pokonali w sobotę Indianę Pacers 112:103. Było to siódme z rzędu zwycięstwo Spurs, którzy w tym sezonie mają jeszcze głębszy zespół niż przed rokiem. Pacers od pierwszych minut nie mogli zatrzymać trzeciej ofensywy w NBA.

[35-14] Sacramento Kings 112-117 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 30 Mar 2012

Manu Ginobili rozegrał najlepszy mecz po kontuzji i wygrał dla Spurs wyjazdowy mecz, czego nie robił już od dawna. Argentyńczyk wchodząc z ławki zdobył 20 punktów w 25 minut a San Antonio pokonało Kings w SacTown. Jest to szósta wygrana z rzędu.

[34-14] Phoenix Suns 100-107 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 28 Mar 2012

Mecze z Phoenix Suns zawsze mają dodatkowy smaczek i tak jest nie tylko ze względu na Marcina Gortata. Tim Duncan po dniu wolnym od Popa miał 26 punktów i 11 zbiórek a Spurs wygrali już piąty mecz z rzędu.

[33-14] San Antonio Spurs 93-77 Philadelphia 76ers

Autor: ostry | Data: 26 Mar 2012

Po raz trzeci w przeciągu trzech kolejnych nocy Spurs pokazują kto rozdaje karty - grając bez Tim Duncana (odpoczynek) Tony Parker zdobył 21 punktów a San Antonio pokonało Philadelphie zatrzymując ich na 76 oczkach.

[32-14] New Orleans Hornets 86-89 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 25 Mar 2012

Nie od dziś wiadomo, że Nowy Orlean po wymianie Chrisa Paula nie jest twierdzą nie do zdobycia, raczej drużyna liczy na wysoki numer w tegorocznym drafcie także nie można być zaskoczonym wygraną Ostróg. DeJuan Blair był liderem Spurs, po raz piąty w sezonie rzucił więcej niż 20 punktów.

[31-14] San Antonio Spurs 104-87 Dallas Mavericks

Autor: ostry | Data: 24 Mar 2012

Lepiej wyglądający w ostatnich tygodniach zespół z San Antonio pokonał w piątkową noc inną drużynę z Teksasu Dallas Mavericks jednocześnie przedłużając serię domowych zwycięstw do czterech. Debiut zaliczył Boris Diaw, który miał swój wkład w wygraną.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.