[47-16] San Antonio Spurs 114-98 Cleveland Cavaliers

Autor: ostry | Data: 24 Apr 2012

San Antonio Spurs miało łatwe zadanie przed własną publicznością i wykonała je nawet bez Tima Duncana, który dostał dzień wolny, kolejny już w końcówce sezonu. Wygrywając z Cavs była to siódma wygrana z rzędu.

Więcej ... | Komentarze (0)

[46-16] San Antonio Spurs 121-97 Los Angeles Lakers

Autor: ostry | Data: 21 Apr 2012

Los Angeles Lakers nie pomógł powrót Kobe'go Bryanta. Tony Parker i Manu Ginobili, z pomocą Tima Duncana po raz drugi w ostatnim tygodniu byli wyraźnie lepsi od swojego odwiecznego rywala. San Antonio Spurs wygrali 121:97.

Więcej ... | Komentarze (1)

[45-16] Sacramento Kings 102-127 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 19 Apr 2012

Spurs są jedyną drużyną, która w tym sezonie wygrała wszystkie mecze w dwóch seriach back-to-back-to-back. I dokonała tego drużyna prowadzona przez starzejących się gwiazdorów, która miała nie wytrzymać intensywności skróconego sezonu.

Więcej ... | Komentarze (2)

[44-16] Los Angeles Lakers 91-112 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 18 Apr 2012

San Antonio Spurs zrewanżowali się za wysoką porażkę sprzed tygodnia i rozbili Los Angeles Lakers w Staples Center 112:91. Za zwycięstwem Spurs stała seria 18-0 z drugiej kwarty i znakomita gra Tony'ego Parkera.

[43-16] Golden State Warriors 99-120 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 17 Apr 2012

Tim Duncan chyba nie pamięta drugiego takiego meczu w którym był absolutnie zdrowy ale zagrał tylko 11 minut. Gregg Popovich ma teraz w drużynie najwyższy autorytet i sposób w jaki prowadzi Spurs w ostatnich dwóch tygodniach sezonu zasadniczego jest bardzo ważny dla fazy posezonowej.

[42-16] San Antonio Spurs 105:91 Phoenix Suns

Autor: ostry | Data: 15 Apr 2012

Marcin Gortat zagrał w sobotę przez 20 minut - Steve Nash tylko przez sześć. San Antonio Spurs rozbili Phoenix Suns 105:91, prowadząc już róznicą dwudziestu dwóch punktów po pierwszej kwarcie.

[41-16] San Antonio Spurs 107-97 Memphis Grizzlies

Autor: ostry | Data: 13 Apr 2012

San Antonio Spurs lepiej wytrzymali trudy rozgrywania drugiego meczu w przeciągu dwóch dni. Manu Ginobili poprowadził Spurs do czwartego w tym sezonie zwycięstwa nad Memphis Grizzlies, 107:97.

[40-16] San Antonio Spurs 84-98 Los Angeles Lakers

Autor: ostry | Data: 12 Apr 2012

Przypuszczając, że Spurs do Playoffów będą podchodzić z drugiego miejsca to prawdopodobnie już w drugiej rundzie rywalem będą Lakersi. To nie jest najlepsza informacja dla San Antonio, które przegrało dzisiaj w pierwszym meczu w sezonie z ekipą Jeziorowców a Andrew Bynum miał 30 zbiórek.

[40-15] Utah Jazz 91-84 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 10 Apr 2012

Odpoczynek dla Big Three ważniejszy niż jakakolwiek zwycięska seria. Zapamiętajcie to bo tak będzie przez większość kwietnia aż do zakończenia sezonu zasadniczego. W okrojonym składzie Spurs przez ponad 40 minut radzili sobie na parkiecie lecz w końcówce defensywa Jazz była bezbłędna i Utah zrewanżowało się za wczorajszą porażkę.

[40-14] San Antonio Spurs 114-104 Utah Jazz

Autor: ostry | Data: 09 Apr 2012

Grając 10 osobową rotacją Gregg Popovich potrzebował Parkera i Duncana przez całą czwartą kwartę na parkiecie by popchnąć drużynę do zwycięstwa. Ten pierwszy otrzymywał okrzyki MVP od publiczności zdobywając 28 punktów w 31 minut.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.