[2-0] San Antonio Spurs 120-111 Oklahoma City Thunder

Autor: ostry | Data: 30 May 2012

Pamiętacie 'I want some nasty!' ze słow Popovicha? W niedzielę niesieni tymi słowami wyrwali pierwszy mecz a we wtorkową noc przeważali już od pierwszych minut spotkania. Tony Parker był fenomenalny tej nocy ale byłoby grzechem chwalić tylko Francuza. To gra drużynowa - teraz bardziej niż kiedykolwiek w wydaniu Spurs.

Więcej ... | Komentarze (0)

Duncan: do końca kariery w San Antonio

Autor: ostry | Data: 29 May 2012

Nie mogło być inaczej. Jeżeli ktoś myślał, że Tim Duncan nie przedłuży kontraktu z San Antonio Spurs, to prawdopodobnie jest szalony. Zawodnik potwierdził swoją chęć pozostanie w Teksasie i kontynuowania swojej kariery z Ostrogami.

[1-0] San Antonio Spurs 101-98 Oklahoma City Thunder

Autor: zetel | Data: 28 May 2012

Dwie pierwsze rundy PO, dla ekipy San Antonio były bardzo udane i kończyły się po 4 spotkaniach. Teraz nadszedł czas na konfrontację w finale konferencji zachodnie z najtrudniejszym i nieobliczanym rywalem. Pierwsze spotkanie pokazało, że będzie to niezwykle zacięta rywalizacja, jednak SAS odniosło w nim swoją 19 kolejną wygraną.

Więcej ... | Komentarze (2)

Zapowiedź finałów Konferencji Zachodniej: Spurs (50-16) vs. Thunder (47-19)

Autor: ostry | Data: 22 May 2012

Czy San Antonio Spurs to obecnie najlepsza drużyna sportowa na świecie? Nie chodzi mi tu tylko o samą koszykówkę ale o każdą organizację sportową. Czy da się ich pokonać nie raz a czterokrotnie? Mecze w Los Angeles miały przeróżne scenariusze a w obu z nich Spurs wypadli po prostu świetnie. Ci goście to profesjonaliści. Dochodzi w końcu do momentu gdzie wszystko zostaje poddane końcowemu sprawdzianowi i takim sprawdzianem powinien być pojedynek z nową siłą Zachodu na lata - Oklahoma City Thunder.

Więcej ... | Komentarze (4)

[4-0] Los Angeles Clippers 99-102 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 21 May 2012

Czwarty mecz pomiędzy Clippers a Spurs zakończył się kolejnym zwycięstwem Ostróg i to San Antonio zameldowało się w finale Konferencji Zachodniej - po czterech latach przerwy. Chris Paul miał dwie piłki meczowe ale w obu sytuacjach się pomylił.

Więcej ... | Komentarze (1)

[3-0] Los Angeles Clippers 86-96 San Antonio Spurs

Autor: zetel | Data: 20 May 2012

W dzisiejszym spotkaniu San Antonio Spurs zagrali tylko trzy kwarty, jednak nie przeszkodziło im to w odniesieniu kolejnego zwycięstwa, tym razem w hali rywali. Po katastrofalnej pierwszej kwarcie szybko wyciągnięto wnioski, dzięki czemu po zwycięstwie 96-86 stan rywalizacji wynosi 3-0, a licznik kolejnych zwycięstw wskazuje 17.

Więcej ... | Komentarze (7)

[2-0] San Antonio Spurs 105-88 Los Angeles Clippers

Autor: zetel | Data: 18 May 2012

Drugie spotkanie w AT&T Center ponownie przebiegało pod dyktando gospodarzy. Dodatkowym smaczkiem w tym pojedynku były trzydzieste urodziny głównodowodzącego gospodarzy, który notując 22 pkt., oraz po 5 asyst i zbiórek, poprowadził Ostrogi do kolejnego, szesnastego zwycięstwa.

[1-0] San Antonio Spurs 108-92 Los Angeles Clippers

Autor: ostry | Data: 16 May 2012

Vintage Timmy! Tim Duncan rozegrał fenomenalny mecz i pod chwilową niedyspozycję Parkera to on przejął obowiązki lidera mając 26 punktów i 10 zbiórek a Spurs w pierwszym meczu półfinałowym z Clippers wygrali 108-92. Jest to już 15 wygrana z rzędu doliczając 10 z końcówki sezonu zasadniczego.

Więcej ... | Komentarze (8)

Zapowiedź drugiej rundy: Spurs (50-16) vs. Clippers (40-26)

Autor: ostry | Data: 14 May 2012

San Antonio jako ostatni poznali swojego rywala w drugiej rundzie Playoffs 2012. Po siedmiomeczowej serii Clippers pokonali Grizzlies i to oni będą rywalem Spurs. Chris Paul już powiedział, że Spurs to wg niego drużyna do której ma największy respekt w lidze ale czy to na kimś robi wrażenie?

[4-0] Utah Jazz 81-87 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 08 May 2012

Ten sam zespół Jazz, który wygrał pięć ostatnich meczy sezonu zasadniczego nie potrafił postawić się San Antonio. W poniedziałkową noc mając nóż na gardle przegrali po raz czwarty i jadą do domu a San Antonio obok OKC cieszy się sweepem.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.