[44-16] Cleveland Cavaliers 101-122 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 05 Mar 2014

Rok temu do zwycięstwa w Quicken Loans Arena Spurs potrzebowali perfekcyjnej egzekucji w ostatnim posiadaniu. Potrzebowali game Winnera Kawhi Leonarda z narożnika boiska po penetracji Parkera pod kosz. Tym razem Ostrogi pomimo tylko 13 oczek w pierwszej kwarcie starannie wzięli się do roboty w dalszej części meczu i zaaplikowali rywalowi łącznie aż 122 punkty.

Więcej ... | Komentarze (1)

[43-16] San Antonio Spurs 112-106 Dallas Mavericks

Autor: ostry | Data: 03 Mar 2014

Wyjściowa piątka czyli Tony Parker, Danny Green, Kawhi Leonard, Tiago Splitter i Tim Duncan zagrała razem łącznie tylko 17 meczy w tym sezonie, dokładnie było to 137 minut. Ale pierwszy raz od 4 stycznia – kiedy Splitter wypadł ze składu – Spurs byli w pełni sił i było to zaskakująco ‘nudne’.

Więcej ... | Komentarze (0)

[42-16] San Antonio Spurs 92-82 Charlotte Bobcats

Autor: Savik | Data: 01 Mar 2014

Spurs tym razem gościli u siebie wysłanników samego Michaela Jordana-Charlotte Bobcats, którzy to po polegli z Ostrogami różnicą 10 punktów. Mecz mimo wszystkiego był widowiskowy a to z powodu powrotu do pierwszej piątki po kontuzji Kawhi Leonarda!

Więcej ... | Komentarze (2)

Czemu nikt nie chce grać w San Antonio?

Autor: Kiedrzu | Data: 28 Feb 2014

Wszystko już jest jasne. Nikt z graczy, którymi byliśmy potencjalnie zainteresowani,
nie zdecydował się przejść na Srebrno-Czarną stronę mocy. Czemu?

Więcej ... | Komentarze (14)

Pięć wieczornych myśli nad San Antonio Spurs na dobranoc.

Autor: Kiedrzu | Data: 27 Feb 2014

O tym dlaczego warto cieszyć się z powrotu Kawhi Leonarda, o wartości dla zespołu Tiago Splittera oraz o planie na końcówkę sezonu regularnego Spurs.

Więcej ... | Komentarze (6)

[41-16]San Antonio Spurs 120-110 Detroit Pistons

Spurs wrócili do San Antonio po Rodeo Trip i wygrali mecz z Detroit 120:110 po bardzo słabej pierwszej połowie, w której nie byli sobą tracą aż 11 piłek i nie będąc zespołem.
Na szczęście w drugiej nastąpiło to czego wszyscy oczekiwali - Spurs Game w najwspanialszej odsłonie. Manu przejął trzecią kwartę,
a ostatnia odsłona to książkowy przykład gry zespołowej Teksańczyków. Aż ośmiu zawodników Spurs miło więcej niż 10 punktów na swoim koncie, zaś liderem został Marco Belinelli, który rzucił 20 oczek.

Granger określi się nawet 'w ciągu najbliższej doby'

Autor: Dominik Aleksander | Data: 25 Feb 2014

Przyszłość Danny'ego Grangera w Philadelphia 76ers obecnie wisi w powietrzu. Trener Brett Brown jest zdania, że wszystko może się wyjaśnić w ciągu najbliższej doby.

3-na-4: Oceniamy trade-deadline w wykonaniu Spurs oraz wybiegamy w przyszłość

Autor: Redakcja | Data: 22 Feb 2014

Obiecaliśmy nowe wydanie to dotrzymujemy słowa. W środku znajdziecie o tym co myślimy o Daye'u i czego możemy spodziewać się w kwietniu po zawodnikach Spurs. Trochę też się nam rozmarzyło i typujemy kto bylby najlepszym materiałem na franchise-playera po erze Tima Duncana. Miłej lektury!

Więcej ... | Komentarze (24)

[40-16] Phoenix Suns 106-85 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 22 Feb 2014

To było zakończenie Rodeo-Trip w słabym stylu, niegodne klasy Spurs. Wszystko co najgorsze nawarstwiło się w drugiej kwarcie, gdzie rzędy błędów w powrocie do obrony oraz zostawienie tak długo Jeffa Ayresa pozwoliło Suns odjechać i wygrać kwartę aż 28-12. Do przerwy Ostrogi rzuciły 35 punktów, najmniej w sezonie.

Czy coś się jeszcze wydarzy? Granger, Davis, Brown?

Autor: ostry | Data: 21 Feb 2014

Spurs są w kręgu zainteresowanych zespołów zatrudnieniem byłego gracza Orlando Magic, skrzydłowego Glena Davisa - donosi Yahoo! Sports w czwartkową noc. Davis, który zalicza sezon na poziomie 12.1 punktu i 6.3 zbiórki na mecz zgodził się na wykupienie jego kontraktu po tym jak nie udało się go wytransferować przed trade deadline.

Więcej ... | Komentarze (10)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.