[22-8] San Antonio Spurs 100-80 Toronto Raptors

Autor: ostry | Data: 27 Dec 2012

Raptors mogli jedynie mieć dobrą minę do złej gry, bowiem nie mieli nic do powiedzenia w pojedynku z świetnie zbilansowaną drużyną Spurs. Tim Duncan zdobył 15 punktów a Spurs pokonali Raptors 100-80 przerywając najdłuższą serię zwycięstw Raptors od trzech lat (5).

Więcej ... | Komentarze (0)

[21-8] San Antonio Spurs 129-91 Dallas Mavericks

Autor: ostry | Data: 24 Dec 2012

Dirk Nowitzki nie oczekiwał, że zagra długo w swoim debiucie w niedzielny wieczór. Mimo wszystko, po opuszczeniu pierwszych 27 spotkań regularnego sezonu Nowitzki nie oczekiwał też, że nie zagra ani chwili w ostatnich 20 minutach meczu. Jak powiedział później, nie było powodu by wracać na parkiet bo Spurs roznieśli Mavericks 129-91.

Więcej ... | Komentarze (1)

[20-8] San Antonio Spurs 99-94 New Orleans Hornets

Autor: ostry | Data: 22 Dec 2012

Mecz u siebie to było dokładnie to czego Spurs potrzebowali po ciężkim ostatnim tygodniu. Tony Parker zdobył 25 punktów a Tim Duncan miał 15 punktów i 10 zbiórek a San Antonio Spurs pokonali New Orleans Hornets w piątkową noc. Do gry wrócił Kawhi Leonard po miesięcznej przerwie.

[19-8] Denver Nuggets 112-106 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 19 Dec 2012

Monstrualna dyspozycja Tima Duncana nie wystarczyła aby pokonać Nuggets w ich własnej hali. Danilo Gallinari rzucił najwięcej w sezonie - 28 punktów prowadząc Denver do zwycięstwa nad Spurs we wtorkową noc. Była to czwarta wyjazdowa porażka z rzędu Spurs.

[19-7] Oklahoma City Thunder 107-93 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 18 Dec 2012

Serge Ibaka zagrał najlepszy mecz w sezonie przeciwko rywalowi, którego jeden z zawodników poprzez Twittera obiecał, że 'zajmie się nim'. To była demonstracja sił Hiszpana, który wyrównał rekord kariery - 25 punktów oraz miał najwięcej w sezonie 17 zbiórek a Oklahoma City odniosła 11stą wygraną z rzędu.

[19-6] San Antonio Spurs 103-88 Boston Celtics

Autor: ostry | Data: 16 Dec 2012

Spurs wygrali drugi raz w sezonie z Bostonem, przerywając passę pięciu z rzędu zwycięstw Celtów w San Antonio. Podczas gdy Tim Duncan miał ciężki rzutowo wieczór a Manu Ginobili opuścił parkiet w pierwszej kwarcie punktowaniem się zajął Tony Parker i ławka rezerwowych.

[18-6] Portland Trail Blazers 98-90 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 14 Dec 2012

Rookie Damian Lillard zdobył rekordowe w karierze 29 punktów w wygranej Portland przeciwko Spurs w czwartkową noc. To była druga porażka z rzędu dla San Antonio, którzy przegrali tylko sześć razy tego sezonu.

[18-5] Utah Jazz 99-96 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 13 Dec 2012

Mo Williams spudłował swój rzut na 9.9 sekund przed końcem przeciwko finalistom zachodniej konferencji. Zamiast niezadowolenia od swojego trenera, Williams dostał kolejne zielone światło. I tej szansy już nie zmarnował.

[18-4] Houston Rockets 126-134 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 11 Dec 2012

Tony Parker zdobył pierwsze w karierze triple double w poniedziałkową noc. Kiedy stało się jasne, że jego występ pomoże San Antonio wygrać, Francuz na pewno miał duże powody do zadowolenia.

[17-4] Charlotte Bobcats 102-132 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 09 Dec 2012

Wraca najładniejszy ruch piłką w lidze, watch out. San Antonio w przeciągu dwóch dni pokonali swoich rywali łączną różnicą 52 punktów i dzień po dniu pobili swój rekord asyst (a przecież już wcześniej byli najlepiej asystującym zespołem).

Więcej ... | Komentarze (2)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.