[28-11] Memphis Grizzlies 101-98 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 12 Jan 2013

Scenariusz piątkowego meczu był bardzo podobny do tego z początku grudnia. Tony Parker znowu przekroczył granicę 30 oczek, 48 minut to było za mało by znaleźć zwycięzce, atmosfera Playoffs 2011. Grizzlies jednak przeważyli szalę zwycięstwa na swoją stronę kilka razy zatrzymując w końcówce ataki Spurs.

Więcej ... | Komentarze (0)

[UPDATE 24.01 11:15] BAYNES NOWYM ZAWODNIKIEM SPURS!

Autor: ostry | Data: 10 Jan 2013

Dobre wiadomości na początku stycznia. Spurs prawdopodobnie zakontraktują Australijskiego big mana Arona Baynesa, grającego obecnie dla Union Olimpji. Pierwsze wiadomości w tej sprawie podał serwis Sportando ale Marc Stein, Zach Lowe i Jonathan Givony potwierdzili te informacje.

Więcej ... | Komentarze (2)

[28-10] San Antonio Spurs 108-105 Los Angeles Lakers

Nie widać światełka w tunelu w LA. San Antonio pokonało odwiecznego rywala z Kalifornii pomimo tego, że Lakersi rzucili 60 punktów w drugiej połowie, Kobe Bryant szalał w końcówce i mieli dwie szanse na doprowadzenie do remisu w końcówce.

[27-10] New Orleans Hornets 95-88 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 08 Jan 2013

Eric Gordon - ostatnio to nazwisko kojarzy się tylko z kontuzjami i z spekulacjami, czy na pewno wart jest swojego nowego $60 milionowego kontraktu. Jednak odkąd wrócił do gry Hornets wygrali trzy z czterech spotkań a w poniedziałkową noc ograli finalistę Konferencji Zachodniej, San Antonio Spurs.

[27-9] San Antonio Spurs 109-86 Philadelphia 76ers

Autor: ostry | Data: 06 Jan 2013

San Antonio może i są jedną z najstarszych ekip w lidze ale nie mieli żadnych problemów w starciu z młodszymi grajkami z Philadelphii w sobotnią noc. Jedne z lepszych zawodów w sezonie rozegrał Manu Ginobili a Spurs byli lepsi aż o 23 oczka od swoich rywali.

[26-9] New York Knicks 100-83 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 04 Jan 2013

Knicksi są for real. Grając bez Raymonda Feltona i z wracającym Amare Stoudemire'm do rotacji, którego poddaje się wątpliwości czy faktycznie pomoże zespołowi (czy wręcz przeciwnie), koszykarze Mike'a Woodsona byli dużo lepszą drużyną w starciu ze Spurs i zatrzymali ich na 36.4% z gry.

[26-8] Milwaukee Bucks 110-117 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 03 Jan 2013

Rzucając 69 punktów w pierwszej połowie, koszykarze z San Antonio zrobili sobie dobre papiery na to, by wygrać po raz siódmy z rzędu. I pomimo, że musieli przecierpieć kilka gorących momentów gospodarzy w drugiej części to wygrali z Milwaukee Bucks 117-110 w środową noc.

[25-8] San Antonio Spurs 104-73 Brooklyn Nets

Autor: ostry | Data: 01 Jan 2013

Koszykarze Spurs odnieśli przekonywujące zwycięstwo w ostatnim spotkaniu w kalendarzowym 2012 roku, jednocześnie wygrywając po raz szósty z rzędu i poprawiając bilans domowy do 13-2. Brooklyn Nets natomiast nie przypomina w żadnym stopniu drużyny z fragmentów listopada, o czym świadczy przegrana kwarta w stosunku 5-30!

Więcej ... | Komentarze (6)

[24-8] Dallas Mavericks 86-111 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 31 Dec 2012

Dallas Mavericks po dobrym starcie najwyraźniej teraz pokazują swoje prawdziwe oblicze, bowiem nawet kiedy wrócił do gry Dirk Nowitzki przegrywają mecz za meczem i to pokaźną różnicą. Spurs zgodnie z ostatnią zwyżką formy wygrali kolejny mecz a bohaterem meczu został Tony Parker.

[23-8] San Antonio Spurs 122-116 Houston Rockets

Autor: ostry | Data: 29 Dec 2012

Spurs, którzy mieli nieco słabszy początek grudnia, teraz nadrabiają wszystko z nawiązką. Wczorajszy wieczór przeciwko Rockets pokazał, że w San Antonio rządzą weterani: Tim Duncan, Tony Parker i Manu Ginobili łącznie zdobyli aż 84 punktów!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.