Podsumowanie All-Star Weekend 2013 w Houston

Autor: ostry | Data: 18 Feb 2013

Trzy nocki z rzędu mieliśmy przyjemność cieszyć się koszykówką w najlepszym wydaniu. Dużo śmiechu, dużo zabawy, dużo gwiazd w jednym miejscu a wśród tych gwiazd, osobowości z San Antonio. Jak to wyszło wszystko w praniu? Zapraszam na krótki recap.

Więcej ... | Komentarze (0)

[42-12] Cleveland Cavaliers 95-96 San Antonio Spurs

Autor: Maksymilian Zapolski | Data: 14 Feb 2013

Kolejne spotkanie wyjazdowe i kolejne spotkanie po którym kibice Spurs mogą cieszyć się ze zwycięstwa. Do gry powrócił Tim Duncan, Manu Ginobili i Tony Parker, którzy pauzowali w ostatnich spotkaniach. Wydawać się mogło, że wygrana z Cavs będzie tylko formalnością. Nic bardziej mylnego, przeciwnicy SAS dzielnie stawiali opór, a sam wynik rozstrzygnął się dopiero w samej końcówce spotkania.

[41-12] Chicago Bulls 89-103 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 12 Feb 2013

Kawhi Leonard miał rekordowe 26 punktów w karierze prowadząc Spurs do kolejnej wygranej, tym ważniejszej bo bez Tima Duncana, Manu Ginobiliego oraz bez Tony Parkera i Stephena Jacksona. Bulls mimo pokaźnej zaliczki na deskach nie prowadzili ani przez moment.

Więcej ... | Komentarze (1)

[40-12] Brooklyn Nets 86-111 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 11 Feb 2013

Na zakończenie kalendarzowego roku 2012 San Antonio rozjechali koszykarzy Nets przed własną widownią tracąc tylko 73 punkty. Teraz na Brooklynie, z Timem Duncanem siedzącym w garniturze i Manu Ginobilim w dresie pokonali ich znowu podobnymi rozmiarami. Spurs wygrali drugą połowę aż 60-29 i była to dla nich wygrana nr 40 w sezonie.

[UPDATED 13.02] Trade rumors: Jefferson lub Smith do Spurs?

Autor: ostry | Data: 09 Feb 2013

Powołując się na Chrisa Sheridana z SheridanHoops.com, San Antonio Spurs są faworytami w wyścigu po centra Utah Jazz Ala Jeffersona. Do trade-deadline pozostało tylko 14 dni a do czwartku nie dostaliśmy żadnych plotek transferowych o kwartecie podkoszowym Jazzmanów. Wysoko prawdopodobne jest, że zespół z Salk Lake wytransferuje jednego z dwójki Jefferson/Millsap - oboje mają schodzące kontrakty w tym roku i zostaną niezastrzeżonymi wolnymi agentami.

Pełna delegacja Spurs wstawi się w Houston!

W czwartek zostały ogłoszone kolejne ważne ogłoszenia w związku z zaczynającym się za tydzień All Star Weekend 2013. Są powody do dumy, bo Tony Parker i Tim Duncan nie będą sami podróżować do Houston: w konkursie trójek wystąpi Matt Bonner, Kawhi Leonard wystąpi w drużynie Chucka a w Meczu Celebrytów wystąpią...

[39-12] Detroit Pistons 119-109 San Antonio Spurs

Autor: Maksymilian Zapolski | Data: 09 Feb 2013

San Antonio Spurs przybyli do Detroit, aby rozegrać swoje drugie spotkanie z dziewięcio meczowej serii wyjazdowej. Niestety zawodnicy Gregga Popovicha nie mogą zaliczyć tego spotkania do udanych. Tłoki zdołały przerwać serię 11 zwycięstw z rzędu San Antonio Spurs. Pokazując, że mogą zaskoczyć nie jeden zespół i nie można ich lekceważyć.

Więcej ... | Komentarze (2)

[39-11] Minnesota Timberwolves 94-104 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 07 Feb 2013

Ostatnim razem gdy Spurs przyjechali do Minneapolis nie było powodów do świętowania. Nie dość, że swój mecz przegrali 10 punktami to stracili Manu Ginobiliego, chodziło o złamaną kość w lewej dłoni. Tym razem bez Ginobiliego i bez Duncana udało się 10 punktami wygrać ale sam mecz nie należał do najładniejszych.

[38-11] San Antonio Spurs 96-86 Washington Wizards

Autor: Maksymilian Zapolski | Data: 03 Feb 2013

Tim Duncan, który leczył kontuzję powrócił w końcu na parkiet. Niestety nie na długo, gdyż nabawił sie kolejnego urazu. Nieobecny był też Manu Ginobili, rzucający obrońca nadal leczy kontuzję uda. Po mimo braku dwóch swoich czołowych graczy San Antonio zdołało pewnie wygrać mecz i utrzymać serię 18 zwycięstw z rzędu na własnym parkiecie.

Więcej ... | Komentarze (6)

[37-11] San Antonio Spurs 102-78 Charlotte Bobcats

Autor: Maksymilian Zapolski | Data: 31 Jan 2013

Pod nieobecność Tima Duncana i DeJuana Blaira San Antonio Spurs wygrywają swoje kolejne spotkanie. Ostrogi stworzyły z AT&T Center twierdzę nie do zdobycia. Zawodnicy Bobcats mieli nadzieję, że uda im się zaskoczyć wszystkich i pokonać drużynę z najlepszym bilansem w NBA. Nic bardziej mylnego, ponieważ SAS kontrolowali spotkanie od początku do końca.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.