[48-15] San Antonio Spurs 106-136 Portland Trail Blazers

Autor: ostry | Data: 09 Mar 2013

Pierwsze plony kontuzji Parkera już zostały zebrane. Spurs przegrywając w nocy z Portland stracili pierwsze miejsce w NBA na rzecz Miami Heat, którzy wygrali właśnie 17 mecz z rzędu. Przegrana różnicą 30 punktów na własnym parkiecie i to z drużyną poniżej .500 to powód do wstydu.

Więcej ... | Komentarze (0)

[48-14] San Antonio Spurs 101-83 Chicago Bulls

Autor: ostry | Data: 07 Mar 2013

Trener San Antonio Gregg Popovich nie toleruje wymówek, więc Spurs nie chcieli przegrać z mocnym przeciwnikiem pomimo, że grają bez kontuzjowanego Tony Parkera. W drugiej połowie gospodarze zatrzymali Byki na 31 punktach a Tim Duncan nie dość, że zaliczył w meczu double-double to miał aż 5 bloków.

Więcej ... | Komentarze (69)

[47-14] San Antonio Spurs 114-75 Detroit Pistons

Autor: ostry | Data: 04 Mar 2013

The Big Fundamental - to jeden z pseudonimów jednego z najlepszych w historii, Tima Duncana. Przypominam o tym, bo w niedzielną noc pokazał, że jest fundamentem sukcesów Spurs - 16 punktów, 11 zbiórek, 6 asyst i 5 wielkich bloków przeciwko Detroit. Pierwszy raz od ponad miesiąca Timmy wyglądał tak samo jak z początku sezonu, gdy był na ustach wszystkich.

[46-14] San Antonio Spurs 130-102 Sacramento Kings

Autor: ostry | Data: 02 Mar 2013

Dwa dni po wpadce z Phoenix Suns, w Teksasie wzięto sobie do serca to, że nawet z przeciętnymi zespołami trzeba grać z największym poświęceniem. Efekt? Najwięcej w sezonie, 130 punktów i 41 asyst w meczu przeciwko Kings jednak Spurs stracili Parkera, który skręcił lewą kostkę.

[45-14] San Antonio Spurs 101-105 Phoenix Suns

Autor: ostry | Data: 28 Feb 2013

Po 25 dniach, 9 meczach na wyjeździe z rzędu, San Antonio Spurs byli wielce zadowoleni, że mogą wrócić do własnego domu, że mogą się wyluzować i kontynuować swoją serię 18 zwycięstw z rzędu u siebie. Po środowym meczu można stwierdzić, że byli aż zbytnio wyluzowani.

[45-13] Phoenix Suns 87-97 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 25 Feb 2013

Bez Tony Parkera ale z agresywnym Manu Ginobilim i Kawhi Leonardem Spurs pokonali Suns w ostatnim meczu swojego wyjazdoweo Rodeo Trip. Kluczowa była druga kwarta, którą goście wygrali w stosunku 35 do 19.

[44-13] Golden State Warriors 107-101 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 23 Feb 2013

Nie gwiazda zespołu Stephen Curry, nie All-Star David Lee a rezerwowy Jarrett Jack był złotym środkiem na rozpędzonych Spurs. Jack zdobył 30 punktów i rozdał 10 asyst zostając bohaterem Warriors, którzy pierwszy raz w historii NBA założyli koszulki z rękawami. Golden State wygrało 107-101 po dogrywce przerywając serię 16 kolejnych porażek ze Spurs.

[44-12] Los Angeles Clippers 90-116 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 22 Feb 2013

Po przerwie All-Star wypoczęty zespół Spurs jest zwarty do gry: po wtorkowej wygranej z Kings teraz pokonali trzeci zespół konferencji zachodniej, Clippers umacniając się na miejscu pierwszym w lidze. Była to piąta wygrana z rzędu a już szósta w Rodeo Trip.

Więcej ... | Komentarze (3)

[11:52] Trade Deadline: bez zmian w San Antonio.

Autor: ostry | Data: 21 Feb 2013

Czy Spurs potrzebują jakichkolwiek ruchów transferowych? Czy możemy spodziewać się transferów w San Antonio? Czy dla DeJuana Blaira wtorkowy mecz z Kings to był ostatni mecz w jersey'u Ostróg? Wszystkie plotki, które bezpośrednio dotyczą Spurs tutaj, w tym edytowanym na bieżąco poście. Zapraszamy tutaj jak i na nasz profil na Facebooku.

[43-12] Sacramento Kings 102-108 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 20 Feb 2013

Tony Parker mógł się obawiać zniżki formy po All-Star break ale obrońca Spurs nie odpuścił ani na moment. Czasami się idzie zastanawiać czy przypadkiem nie bierze on udziału w wyścigu po MVP. Parker zdobył 30 punktów z 20 rzutów, 10/12 z linii, 11 asyst w Sacramento a Spurs ograli Kings po raz drugi w sezonie w ich hali, 108-102.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.