[55-18] San Antonio Spurs 86-88 Miami Heat

Autor: ostry | Data: 01 Apr 2013

Z wielkim zainteresowaniem oczekiwano hitu Miami kontra San Antonio czyli mecz, który miał się pojawić w finałach ubiegłego roku, w tym roku nie jest inaczej. Pojedynek najlepszych drużyn konferencji jednak nie był tym co chcieliśmy dostać - bez gwiazd, bez blasku i bez wygranej dla Spurs.

Więcej ... | Komentarze (0)

[55-17] San Antonio Spurs 104-102 Los Angeles Clippers

Autor: ostry | Data: 30 Mar 2013

San Antonio Spurs stracili Manu Ginobiliego jeszcze w pierwszej kwarcie ale znamy takie powiedzenie, że do tanga trzeba dwojga. Tak tak, Tony Parker miał kolejny udany mecz po kontuzji na 24 punkty i 8 asyst ale to All-Star Tim Duncan to absolutny MVP tego meczu. Timmy miał najwięcej w sezonie 34 punkty w tym akcję 2+1 na zwycięstwo dla Spurs na 2.2 sekundy przed końcem w hicie tej nocy przeciwko Clippers!

Więcej ... | Komentarze (1)

[54-17] San Antonio Spurs 100-99 Denver Nuggets

Autor: ostry | Data: 28 Mar 2013

14 meczy w środę ale jeden z najciekawszych miał miejsce w San Antonio, gdzie Ostrogi podejmowały Denver Nuggets, jeden z najszybszych i najlepiej zbilansowanych zespołów. Spurs jednak szczęśliwie zakończyli spotkanie po tym jak Andre Miller spudłował rzut z bliskiej odległości wraz z syreną końcową.

[53-17] Houston Rockets 96-95 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 25 Mar 2013

James Harden trafił off-balance jumpera na 4.5 sekundy przed końcem zapewniając Rakietom wygraną 96-95 nad San Antonio. Harden zdobył 18 ze swoich 29 punktów w drugiej połowie a Rockets uciekli w niedzielną noc ze zwycięstwem i uniknęli zesweepowania przez Spurs.

[53-16] San Antonio Spurs 104-97 Utah Jazz

Autor: ostry | Data: 23 Mar 2013

Tony Parker wrócił do gry po przerwie spowodowanej kontuzją kostki a Spurs wymęczyli zwycięstwo po emocjonującej końcówce i dodatkowej dogrywce. O wygranej zadecydowało mniej błędów w kluczowych momentach ale do poprawy w grze San Antonio jest co najmniej sporo.

[52-16] San Antonio Spurs 103-94 Golden State Warriors

Autor: ostry | Data: 21 Mar 2013

Być może dopóki Tim Duncan gra w koszykówkę Golden State nigdy nie wywiozą zwycięstwa z San Antonio. Była to już domowa wygrana nr 29 z rzędu nad koszykarzami Warriors a Tim Duncan, pomimo kilkudniowej przerwy miał kolejny, ponad 20 punktowy mecz.

Więcej ... | Komentarze (3)

[51-16] San Antonio Spurs 119-113 Cleveland Cavaliers

Autor: Maksymilian Zapolski | Data: 17 Mar 2013

San Antonio Spurs po raz kolejny grali u siebie, tym razem gościli zawodników z Cleveland, którzy chcieli pokazać, że potrafią wygrywać z najlepszymi. Niestety nie udało im się i nawet wyproszenie Gregga Popovicha z boiska nie pomogło ekipie Byrona Scotta zwyciężyć w tym spotkaniu.

[50-16] San Antonio Spurs 92-91 Dallas Mavericks

Autor: ostry | Data: 15 Mar 2013

Zesweepowanie Dallas Mavericks w sezonie zasadniczym pierwszy raz od 15 lat może być powodem do celebracji. Tim Duncan jednak ma inne zdanie bo mimo 28 punktów i 19 zbiórek uważa on, że to Mavs zagrali lepiej od nich samych. Nie jest to aż tak istotnie, bowiem niecelny rzut Vince'a Cartera w ostatniej akcji dał Spurs 50 zwycięstwo w sezonie i zwycięstwo nad odwiecznym rywalem.

[49-16] Minnesota Timberwolves 107-83 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 13 Mar 2013

Ricky Rubio, rewelacyjny Hiszpan, który notuje w sezonie średnio 8.9 punktu przy 34.2% i 7.1 asysty na mecz zaserwował nam jednoosobowe show, notując pierwsze w karierze triple-double. Spurs dali wolne w tym meczu Duncanowi i Leonardowi, oficjalnie przez ich pobolewające kolana.

Więcej ... | Komentarze (2)

[49-15] San Antonio Spurs 105-93 Oklahoma City Thunder

Autor: ostry | Data: 12 Mar 2013

Kilka dni po najgorszej porażce w sezonie Spurs odbili sobie to niepowowdzenie w klasyku z Thunder i pokazali, że są nadal najlepsi na Zachodzie. Prawie wszyscy zagrali dobrze, ale nie tak dobrze w destrukcji jak Tiago Splitter. Brazylijski podkoszowy miał 21 punktów z 11 rzutów, dołożył 10 zbiórek i 3 asysty zostając MVP spotkania.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.