[1-0] San Antonio Spurs 129-127 Golden State Warriors

Autor: ostry | Data: 07 May 2013

San Antonio Spurs wychodzą na prowadzenie w serii 1-0 po jednym z najdziwniejszych spotkań jaki kiedykolwiek oglądałem. To, że koszykarze Warriors przegrali tu 29 razy z rzędu nie miało żadnego znaczenia, takie fakty można wyrzucić do kosza, bo Curry i spółka byli bardzo, bardzo blisko zwycięstwa już w G1.

Więcej ... | Komentarze (2)

Zapowiedź drugiej rundy: Spurs (58-24) - Warriors (47-35)

Autor: ostry | Data: 04 May 2013

Gdyby ktoś zaczął oglądać NBA w tym momencie z pewnością zostałby kibicem Golden State Warriors. Ich młodość, energia, szybka gra z polotem, fantastyczni kibice i wreszcie jeden z 15 najlepszych graczy ligi - Stephen Curry. Curry jest bardzo unikatowym strzelcem a Wojownicy pomimo kontuzji ich All-Stara Davida Lee wygrali z wyżej rozstawionym rywalem, z Denver Nuggets w stosunku 4-2. Ile szans mają w walce z gotową i doświadczoną ekipą Spurs?

Więcej ... | Komentarze (5)

Los Angeles Lakers 82-103 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 29 Apr 2013

Przez wszystkie cztery spotkania San Antonio Spurs pokazywali wszystkie swoje atuty, całą swoją pracę zespołową i swoją nieustępliwość. Lakers byli gorsi od swojego rywala średnio o 18.75 punktu, średnio zdobywając nieco ponad 85 punktów na mecz. Ogromne dysproporcje zdrowotne i sportowe sprawiły, że Jeziorowcy kończą sezon w mizernym stylu.

Więcej ... | Komentarze (0)

[3-0] Los Angeles Lakers 89-120 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 27 Apr 2013

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie zdrowy team Nash/Bryant/Gasol/Howard przeciwko Spurs w pierwszej rundzie. Trzymajcie tak jeszcze chwilę. Teraz posadźcie czterech najlepszych guardów LA na ławce i zamieńcie ich Morrisem, Duhonem i Goudelockiem. Dokładnie tak, jest katastrofalnie. Ta seria jest rozgrzewką dla Spurs, którzy właśnie pokonali Lakers w ich własnej hali różnica 31 oczek co jest niechlubnym rekordem Jeziorowców w całej erze tego klubu.

[2-0] San Antonio Spurs 102-91 Los Angeles Lakers

Autor: ostry | Data: 25 Apr 2013

Nic złego w tej serii stać się nie może. Los Angeles Lakers ponownie przegrali z Greggiem Popovichem i San Antonio Spurs, którzy raz jeszcze nie dali się zdominować w pomalowanym nawet gdy na parkiecie był Matt Bonner - to podwójny szok w jednym zdaniu. Rudowłosy ulubieniec kibiców rozegrał 29 minut i w tym czasie Spurs byli +29, szok.

[1-0] San Antonio Spurs 91-79 Los Angeles Lakers

Autor: ostry | Data: 22 Apr 2013

Podczas meczu Kobe Bryant zajął się tweetowaniem na swoim koncie a wyciągnięto też jedną z jego starszych wiadomości. Mianowicie odnosiła się ona do Tima Duncana i brzmiała "You can't like compete with Tim Duncan". W pierwszym meczu fazy posezonowej Timmy utrzymał formę i nie dał się zdominować nad dwójką Gasol - Howard a historią meczu było 20 minut Manu Ginobiliego.

Więcej ... | Komentarze (1)

Zapowiedź pierwszej rundy: Spurs (58-24) - Lakers (45-37)

Autor: ostry | Data: 20 Apr 2013

Czy Los Angeles Lakers bez Kobe Bryanta, z Mike D'Antonim na ławce ale ze swoim wzrostem pod koszem są w stanie napsuć krwi i sprawić niespodziankę w pierwszej rundzie odprawiając Spurs? Mimo, że bukmacherzy bardzo mocno faworyzują drużynę Popovicha to ci mają własne problemy i w porównaniu do ubiegłego roku kiedy wygrali 24 z ostatnich 27 spotkań teraz podchodzą do fazy Playoffs z zaledwie trzema wygranymi na 10 ostatnich meczy. Ze zdrowiem też nie jest najlepiej, ale to tak naprawdę w niedzielę zaczyna się prawdziwy sezon.

[58-24] San Antonio Spurs 95-108 Minnesota Timberwolves

Autor: ostry | Data: 18 Apr 2013

Finałowy mecz sezonu zasadniczego przeciwko Timberwolves dla San Antonio Spurs był bezużyteczny. Mimo wszystko Gregg Popovich dwukrotnie w pierwszej kwarcie użył 20-sekundowej przerwy na żądanie by zażegnać swój stres.

Z kim zagrają Spurs w pierwszej rundzie?

Autor: ostry | Data: 17 Apr 2013

Warriors, Rockets czy Lakers? Podczas gdy San Antonio zagwarantowało sobie miejsce drugie w Konferencji Zachodniej, trzy wymienione drużyny walczą o swoje miejsce na dole ósemki. Dziś ostatnie mecze sezonu zasadniczego i tak: Lakers grają u siebie z Rockets a Warriors grają w Portland. Oto scenariusze:

Więcej ... | Komentarze (3)

Spurs podpisują T-Maca!

Autor: ostry | Data: 16 Apr 2013

Tracy McGrady wraca do NBA po przygodzie w lidze chińskiej. i ... podpisuje ze Spurs! Takie informacje donosił nam najpierw Yahoo! Sports a później w oficjalnym komunikacie potwierdziła to drużyna San Antonio.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.