[3-2] San Antonio Spurs 114-104 Miami Heat

Autor: ostry | Data: 17 Jun 2013

Przed meczem nr 5 po raz pierwszy w tych finałach postawieni próbie zostali koszykarze Spurs. I jak na razie wszyscy odpowiadają na wyzwanie. Manu Ginobili wyszedł po raz pierwszy w tak długim sezonie w pierwszej piątce i totalnie odnowił swoje zapomniane lub splugawione nazwisko zdobywając najwięcej w sezonie 24 punkty i rozdając okrągłe 10 asyst a Spurs wykończyli rywala rzucając 60% z gry i są już tylko jedno zwycięstwo od piątego pierścienia w historii klubu!

Więcej ... | Komentarze (4)

[2-2] San Antonio Spurs 93-109 Miami Heat

Autor: ostry | Data: 14 Jun 2013

Heat poszli w small-lineup przesuwając na czwórkę LeBrona, wprowadzając Mike'a Millera za Udonisa Haslema i dostali najlepszy mecz od swojej Big Three, która łącznie wykombinowała 85 punktów, 30 zbiórek, 10 asyst, 10 przechwytów i 5 bloków totalnie paraliżując grę San Antonio a z best-of-seven zrobiło nam się best-of-three.

Więcej ... | Komentarze (0)

[2-1] San Antonio Spurs 113-77 Miami Heat

Autor: ostry | Data: 12 Jun 2013

Po tym jak w G2 Heat odpowiedzieli i wyrównali stan serii tym razem już w Teksasie Spurs wymienili cios i ośmieszyli zespół z Miami trafiając rekordowe 16 trójek w Finałach NBA! Siedem z nich było autorstwa dawniej niechcianego Danny'ego Greena a sześć niewybranego w drafcie Gary'ego Neala.

Więcej ... | Komentarze (3)

[1-1] Miami Heat 103-84 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 10 Jun 2013

Takiego scenariusz jeszcze nie grali. Jeszcze na 5:17 przed końcem trzeciej kwarty wynik oscylował wokół remisu. Heat zrobili jeden kluczowy run 33-5 na przełomie trzeciej i czwartej kwarty, LeBron James z najniższym dorobkiem do przerwy w Finałach w historii (4pkt) i wyglądając bardzo niepewnie zakończył mecz jak Król a najlepszym strzelcem gospodarzy tego wieczoru był Mario Chalmers z 19 punktami. Po tylko czterech stratach w G1, Spurs popełnili wczoraj aż 17 i nie przetrwali naporu Miami w drugiej połowie.

Przed meczem nr 2 Finałów NBA

Autor: ostry | Data: 09 Jun 2013

Więcej ... | Komentarze (1)

[1-0] Miami Heat 88-92 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 07 Jun 2013

San Antonio Spurs po dziewięciu dniach przerwy w swoim pierwszym meczu finałowym zagrali na cztery straty w całym meczu (wyrównanie rekordu ligi), żadnej w ostatnich 12 minutach a Tony Parker trafił decydujący rzut na 5.2 sekundy przed końcem meczu ustalając wynik na 88-92 jednocześnie zapewniając Ostrogom pierwsze zwycięstwo w serii!

Zapowiedź Finałów NBA: Heat (66-16) - Spurs (58-24)

Autor: ostry | Data: 04 Jun 2013

No i stało się - mamy bardzo wyczekiwany pojedynek pomiędzy Spurs a ekipą Żaru. Już rok temu mieliśmy dostać taką finałową parę lecz szyki pokrzyżowali koszykarze Thunder i trzeba było to odłożyć na kolejny sezon. Wielka niewiadoma, pojedynek gigantów, LeBron czy Parker, Spurs czy Heat - kto na koniec podniesie puchar trofeum Larry'ego O'Briena?

Przed Finałami też się dzieje.

Autor: ostry | Data: 02 Jun 2013

Mimo, że od 6 dni Spurs nie grali żadnego spotkania mając wolne do 6 czerwca w obozie ekipy z San Antonio pojawiają się coraz to ciekawsze newsy i cytaty. Zbieramy je w jedną całość.

[4-0] Memphis Grizzlies 86-93 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 28 May 2013

SPURS MISTRZAMI ZACHODU, ZAGRAJĄ W WIELKICH FINAŁACH NBA!

Więcej ... | Komentarze (5)

Awans do finałów jeszcze tej nocy?

Autor: ostry | Data: 27 May 2013

Po tym jak Spurs grali na nosie Zachowi Randolphowi w pierwszych dwóch meczach, najlepszemu strzelcowi Grizzlies w Playoffach 2013, w sobotnią noc zadbali o to, by mieć jeszcze więcej powodów do radości, pokonując raz jeszcze swoich rywali po dogrywce. Spurs są pięć zwycięstw od piątego pierścienia w historii ale już tylko jednego brakuje im by awansować do Finałów NBA.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.