[15-3] San Antonio Spurs 102-100 Atlanta Hawks

Autor: ostry | Data: 03 Dec 2013

Czy można dać więcej niż A+ dla Tima Duncana? Łatwo można wytypować, że to był jego najlepszy występ w dotychczasowym sezonie a do tego zwieńczony game-winnerem. To dość niesamowite, że gość, który tydzień temu nie mógł trafić jumpera teraz przechodzi po zasłonie i oddaje tak pewny rzut. Wielki Duncan, wielkie zwycięstwo Spurs.

Więcej ... | Komentarze (0)

[14-3] San Antonio Spurs 106-112 Houston Rockets

Autor: Savik | Data: 01 Dec 2013

Witamy w Texasie! AT&T Center wrze! Pojedynek sąsiadów z podwórka czas zacząć. Świetnie wyglądająca gra obu zespołów nabrała miana meczu tygodnia. Zachwyca gra Houston, która gra w końcu tak rzadko widzianą zorganizowaną koszykówkę widoczną gołym okiem. W tym momencie Rakiety pokonują Ostrogi różnicą 6 punktów, po zaciętym i najciekawszym dotąd spotkaniu Ostróg według mnie w tym sezonie zasadniczym!

[14-2] Orlando Magic 91-109 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 30 Nov 2013

Kolejny mecz zwycięski dla Ostróg. Tym razem udaliśmy się na Florydę do Orlando. Cały mecz wydawać by się mógł ciekawy. Ciągła wymiana punktów pokazała, że bez Tonego Parkera trudno będzie Spurs zagrać z ciągłą kontrolą spotkania.

[13-2] Oklahoma City Thunder 94-88 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 28 Nov 2013

Para Thunder-Spurs to największy brak w ubiegłorocznych Playoffach, dlatego też bardzo będziemy cenić każdy pojedynek tych dwóch rywali na Zachodzie. I tak, w pierwszym z nich lepsi byli Thunderkids, których pociągnęli z ławki Reggie Jackson i Jeremy Lamb do najbardziej imponującego zwycięstwa w sezonie.

Więcej ... | Komentarze (1)

[13-1] San Antonio Spurs 112-93 New Orleans Pelicans

Autor: ostry | Data: 26 Nov 2013

To był totalny basket całej drużyny San Antonio Spurs ale motorem napędowym był Manu Ginobili, wyglądający na starcie sezonu jak za najlepszych lat. Manu był inspiracją dla kolegów, wraz z jego wejściem drużyna zaliczyła serię punktową 11-0 a sam Argentyńczyk rzucił 16 punktów zaledwie z 7 rzutów i asystując przy sześciu innych akcjach gospodarzy. Pelicans nigdy nie byli rywalem w meczu i to już 13 w sezonie wygrana dla Ostróg.

[12-1] San Antonio Spurs 126-96 Cleveland Cavaliers

Autor: Savik | Data: 24 Nov 2013

Spurs to jednak są koty! Wygrywają kolejne spotkanie, tym razem u siebie z prawdopodobnie najlepszym rozgrywającym młodego Pokolenia, bo o ile nazwać można Hero Style w jakim Kyrie Irving gra, to jego zespołu nie należy kumulować pod banderą Kawalerzystów. Easy Win! 30 punktów przewagi pokazało, że sezon regularny dla Spurs to tylko formalność.

[11-1] Memphis Grizzlies 86-102 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 23 Nov 2013

Tony Parker był fantastyczny. Zdobył 20 punktów, w tym 11 w czwartej kwarcie a rezerwy San Antonio wygenerowały 45 punktów pomagając w zwycięstwie przeciwko Grizzlies w jednym z najcięższym dla Spurs meczu. To już dziewiąta wygrana z rzędu ale wcale nie było tak łatwo na co wskazywałby wynik końcowy.

[10-1] San Antonio Spurs 104-93 Boston Celtics

Autor: ostry | Data: 21 Nov 2013

Po czterech dniach odpoczynku, będąc w trakcie serii siedmiu zwycięstw z rzędu, z przebudowanymi Celtics, gdzie nowy trener Brad Stevens odszedł od schematów poprzedniego trenera Doca Riversa, Spurs byli podejrzani na starcie meczu o zbyt duże rozluźnienie. I faktycznie, tak było. Koniec końców to Ostrogi odniosły kolejne zwycięstwo, będąc drugą drużyną dobijającą jako pierwsza do pułapu 10 zwycięstw w sezonie.

All Star Game 2014 - rozpoczęte głosowanie!

Autor: ostry | Data: 16 Nov 2013

Na specjalnie zorganizowanym spotkaniu w Nowym Orleanie, liga NBA wraz z firmą Sprint dokonała otwarcia głosowania na zawodników, którzy wezmę udział w przyszłorocznym Meczu Gwiazd. Istnieje kilka dróg wyboru graczy, dlatego też fani z całego świata mogą przyczynić się do tego, kto wybiegnie na parkiet w pojedynku Wschód - Zachód.

[9-1] Utah Jazz 82-91 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 16 Nov 2013

Spurs zawitało do Utah. Najlepszy zespół jak do tej pory na zachodzie walczył zacięcie z najsłabiej jak dotąd notowanym. Po trzech zaciętych kwartach śmiało kontrolowanych przez Utah, dzięki podrywie Parkera i Duncana w czwartej kwarcie udało się Ostrogom objąć prowadzenie i wynieść już dziewiąte zwycięstwo w sezonie zasadniczym.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.