Ciężkie dni dla Spurs - Tony Parker wyłaczony z gry na 2 mecze.

Autor: Kiedrzu | Data: 18 Dec 2013

Siła napędowa Spurs - Tony Parker - uległ kontuzji nogi (prawa goleń) podczas zderzenia z skrzydłowym LA Clippers Jaredem Dudley'em w trakcie trzeciej kwarty meczu w Staples Center wczorajszej nocy.

Więcej ... | Komentarze (0)

Manu Ginobili żyje i ma się dobrze.

Autor: ostry | Data: 17 Dec 2013

Kiedy Manu Ginobili podpisywał kontrakt tego lata, wielu fanów Spurs myślało, że to o dużo za dużo dla Argentyńczyka w tych czasach. Ostatnie wspomnienia jakie mamy z Ginobilim są z bardzo kiepskiego Game 6 z Finałów NBA 2013 i z równie kiepskiej czwartej kwarty z Game 7. Kilku z nas miało nadzieję, że Ginobili podpiszę za połowę tego co podpisał (dwuletni kontrakt wart $14.5 milionów).

[19-5] Los Angeles Clippers 116-92 San Antonio Spurs

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli koszykarze Los Angeles Clippers pod wodzą Doca Riversa. Pokaz siły dwójki Paul/Griffin pokazuje, że trzeba traktować serio ten zespół i nie boją się tuzów takich jak Spurs. Ci z kolei odnieśli piątą porażkę w sezonie, piąty raz przegrywając z drużyną z czołówki tabeli co może martwić cały management Spurs.

[19-4] San Antonio Spurs 100-84 Utah Jazz

Autor: Kiedrzu | Data: 15 Dec 2013

Spurs rozjeżdżając dzisiejszej nocy Jazz w ich EnergySolutions Arena odnieśli swoje 4 zwycięstwo w ciągu ostatnich pięciu dni i w wielkim stylu zaczęli swój 4-meczowy road trip.

Więcej ... | Komentarze (2)

[18-4] San Antonio Spurs 117-110 Minnesota Timberwolves

Autor: Kiedrzu | Data: 14 Dec 2013

Co za noc, co za mecz w San Antonio. Najlepszy mecz Spurs od finałów, thriller lepszy niż ten Michaela Jacksona. Wystarczy, że Kevin Love (tak, ten biały) rzucił 42 punkty i miał 8 trójek (siedem z rzędu), Tony Parker rzucił season high 29 punktów, a Manu (w czwartej kwarcie dał nowe życie Spurs, masaż serca, oddychanie) 20 punktów. Temperatura w AT&T osiągnęła 100 stopni celsjusza. Spurs po 20 zmianach prowadzenia wygrali z Minny. Zasłużenie.

[17-4] San Antonio Spurs 109-77 Milwaukee Bucks

Autor: Kiedrzu | Data: 12 Dec 2013

San Antonio Spurs ograli na wyjeździe zdziesiątkowany przez kontuzje zespół Milwaukee Bucks, który w chwili obecnej posiada jeden z najsłabszych bilansów w lidze tj. 5-18. Dla Spurs była to druga wygrana z rzędu po ciężkiej, przegranej przeprawie z liderem konferencji wschodniej Indianą Pacers. San Antonio grając jeden ze swoich 18 spotkań w sezonie w tzw. back-to-back pokazali świetny, skuteczny basket w BMO Harris Bradley Center i stopniowo wkraczają na odpowiednie tory, na końcu których jest stacja końcowa - mistrzostwo NBA.

Głosujmy na Tony Parkera!

Autor: Kiedrzu | Data: 11 Dec 2013

Zgodnie z informacją podaną na oficjalnej stronie FIBA Europe Tony Parker został nominowany do nagrody najlepszego gracza roku 2013 r.

[16-4] Toronto Raptors 103-116 San Antonio Spurs

Autor: ostry | Data: 11 Dec 2013

Jeżeli chcecie obejrzeć jak San Antonio Spurs wygrywa mecz swoją mądrością to jest idealny przykład. Bez kontuzjowanego Tiago Splittera, przegrywając 36-24 po pierwszej odsłonie w dwóch kolejnych postanowili odegrać się z nawiązką i pokonali rywali stosunkiem 65-38. Pomógł w tym zastępujący Brazylijczyka Aron Baynes, który dostał pierwsze prawdziwe minuty w tym sezonie.

[15-4] San Antonio Spurs 100-111 Indiana Pacers

Autor: Savik | Data: 08 Dec 2013

Jednak to drużyna z Indianapolis okazała się lepsza w AT&T Center. Najlepszym zawodnikiem spotkania fenomenalny Paul George, który notował 28 pkt, 6 asyst, 4 zbiórki. Lider Pacers nie pomylił się zza łuku trafiając 4 na 4 próby!

Więcej ... | Komentarze (5)

Manu: Nigdy nie przestaliśmy wierzyć w Tima

Autor: Dominik Aleksander | Data: 03 Dec 2013

Manu Ginobili był pełen pochwał pod adresem Tima Duncana po meczu z Atlanta Hawks. Silny skrzydłowy był gwiazdą spotkania, zdecydowanie odcinając się od słabego początku sezonu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.