[56-16] Denver Nuggets 102-133 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 29 Mar 2014

Hej hej! Kolejny mecz dla San Antonio Spurs udane przeciągnięcie swojego streaku do poziomu “Sweet Sixteen”! Drugi mecz z rzędu z Denver Nuggets, trzecia z rzędu wygrana z tym klubem. Ostrogi utrzymują swoją silną pozycję na Zachodzie, gdzie Oklahoma ma 3 mecze straty do Vicemistrzów NBA.

Więcej ... | Komentarze (0)

To nie jest kolejny recap dla fanów Spurs.

Autor: Kiedrzu | Data: 27 Mar 2014

Jest piękne środowe popołudnie i każdy z Was wie, że Spurs wygrali z Nuggets 108:103 przedłużając tym samym swoją niesamowita passę zwycięstw do 15 z rzędu.
Ta 55 wygrana w sezonie napawa mnie dumą. Jest to kolejny wielki rok Ostróg,
w którym po raz kolejny mierzymy bardzo wysoko.
Prowadzimy w Konferencji Zachodniej mając 3 mecze przewagi nad Oklahomą City Thunder, która całkiem niedawno została nauczona skruchy przez pewnego Niemca
z Texasu.
Te 3 mecze przewagi dają nam nieco powietrza, odrobinę przestrzeni, dzięki którym możemy odetchnąć i zastanowić się nad zbliżającą się wielkimi krokami fazą playoffs.

Więcej ... | Komentarze (1)

[55-16] San Antonio Spurs 108-103 Denver Nuggets

Ostrogi wygrały w AT&T Center z Denver Nuggets 108-103.
15 - te z kolei zwycięstwo i zarazem 55 - te w sezonie regularnym nie przyszło łatwo. Ostrogi prowadziły 24 punktami w trzeciej kwarcie, jednak dzięki kapitalnej postawie Samorodków mecz nabrał w ostatniej odsłonie rumieńców, a boje toczyły się do ostatniego gwizdka. Bohaterem meczu był znów Generał Tim Duncan, który w wieku 38 lat zdobył 29 punktów (w tym 11 z rzędu), zebrał 13 piłek i miał 5 asyst.
GO SPURS GO!!!

[54-16] San Antonio Spurs 113-91 Philadelphia 76ers

Autor: ostry | Data: 25 Mar 2014

Chyba nikt nie jest zaskoczony, co? Oba zespoły są na przeciwnych biegunach, jedni walczą o pierwsze miejsce w dużej tabeli a inni o pierwsze miejsce w odwróconej tabeli - i tak Spurs odnieśli swoją 14 z kolei wygraną a Sixers przegrali po raz 25 z rzędu.

Więcej ... | Komentarze (5)

Co w Teksasie piszczy?

Autor: ostry | Data: 23 Mar 2014

Są za starzy. Nie moga już nosić tytułu Wielkiej Trójcy. Rok temu mieli najlepszą szansę na tytuł i ją zmarnowali. Powtórki nie będzie.

Jasne.

Więcej ... | Komentarze (4)

[53-16] Golden State Warriors 90-99 San Antonio Spurs

Autor: Kiedrzu | Data: 23 Mar 2014

Spurs, pomimo absencji Tima Duncana, Manu Ginobiliego i Matta Bonnera, wygrali bardzo ważny pojedynek z Warriors. Było to 13 z rzędu zwycięstwo Srebrno-Czarnych i 16-te spośród ostatnich 17 meczy. Greg Popović powoli staje sie pewnym kandydatem do tytułu najlepszego trenera roku. Bez wątpienia. TP9 rzucił 20, D-Green 18, zaś Tiago Splitter 17 oczek. Spurs wygrali pomimo tragicznej skuteczności z gry, która znów nie przekroczyła 40%.

Koniec miodowego miesiąca.

Autor: Kiedrzu | Data: 22 Mar 2014

San Antonio mknie przez marzec niczym nowe BMW po Autobahn. Bilans 10-0 w tym miesiącu plus ciąg 12 z rzędu wygranych może przyprawić o zawrót głowy każdego fana koszykówki.
Dzięki wygranym z Dallas, Portland czy Miami, a wcześniej też z LA Clippers powróciliśmy do grona kandydatów do tytułu.

[52-16] Sacramento Kings 79-99 San Antonio Spurs

Autor: Savik | Data: 22 Mar 2014

Dwunasta już wygrana z rzędu Ostróg, tym razem u rywali z Sacramento. Króle nie podołały rozpędzonym Ostrogom, które dalej nie przegrały w Marcu.

[51-16] Los Angeles Lakers 109-125 San Antonio Spurs

Autor: Kiedrzu | Data: 20 Mar 2014

San Antonio Spurs wygrali po raz 11 z rzędu i z imponującym bilansem 51:16 przewodzą w całej NBA.
Na dodatek dzięki dzisiejszej porażce Indiany Pacers z NY Knicks są 2 i pół meczu przed drużyną z Indianapolis i aż (albo tylko)
2 mecze przed Grzmotami.
Dziś w nocy Ostrogi wymierzyły sprawiedliwość słabiutkim Lakersom ogrywając ich w Staples Center 125:109.
Należy przyznać Jeziorowcom, że walczyli, jednak Spurs pokazali ogień w końcówce czwartej kwarty i wbiły LA ostatnie 11 punktów meczu.

Lekcja historii cz. 7 - 17 lat, przepraszam, 15 lat wielkiej koszykówki Spurs.

Autor: Kiedrzu | Data: 18 Mar 2014

Należę do tych szczęśliwców, którzy oddali swe serce San Antonio Spurs w połowie lat 90 ubiegłego stulecia. Brzmi to strasznie, wiem. Jednak jest to szczera prawda.
Era Davida Robinsona była dla mnie równie ważna, jak ta Tima Dunacana.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Statystyki na Spurs.com

Czy Tim Duncan po obecnym sezonie opuści Spurs i zakończy karierę?

Spurs najlepiej rozstawioną drużyną? Wszystko na to wskazuje. W San Antonio żyją nadzieją, że przy zachowaniu rozsądnych minut dla Big Three uda się dowieźć najlepszy bilans w lidze i mieć przewagę parkietu w każdej serii nadchodzących Playoffów, nawet w potencjalnym Finale NBA.