Artykuły

Wyniki typowania po trzech rundach!

24 maj 2017r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

Wyniki typowania po trzech rundach!

Już wiemy wszystko - kto prowadzi, kto ma szansę na tytuł Złotej Ostrogi 2017 i niezliczone pokłony, gesty uznania. Jedno jest pewne - parę osób musi walczyć do końca, tak więc typy na finały zadecydują o końcowej klasyfikacji. To dobra wiadomość.

Stworzyłem arkusz ekselowski, w którym zawarłem wszystkie Wasze typy, podsumowałem je i, na serio, chce go zamieścić pod tym artykułem jako załącznik, ale nie wiem jeszcze jak, więc proszę o chwilę cierpliwości i wszystko stanie się jasne i klarowne.
 
Łapcie link do tabeli TUTAJ Plik będzie dostępny przez najbliższe siedem dni, tj. do końca maja jak mniemam.
 
Taram pam pamiętam, fanfary.
 
Po 3 rundach TOP 10:
Charlez 24
Adam Zabokrzycki 24
Jonathan 22
Michał K-r 21
Kiedrzu 19
GP 18
Paweł Ostrowski 17
Saramat 16
MR 16
Vit 15
 
Nie martwcie się, przedstawię dowody na moje obliczenia. Proszę jeszcze sobie sprawdzić czy gdzieś nie popełniłem błędu w wyliczeniach. Sporo tego było. Wybaczcie jak coś. Piszcie w komentarzach.
Jedna uwaga - przy sumowaniu punktów za trzecią rundę przyjąłem wynik 4:1 dla Cavs choć jeszcze przed nami co najmniej jeden mecz tej serii. Jak wynik ulegnie zmianie, skoryguję również Waszą punktację.
Chciałem dodać, że ja oraz mój kumpel z redakcji Paweł Ostrowski jesteśmy nadal w grze (ja nawet o podium, a on o honor redakcji), tak więc uważajcie!
Do zdobycia są jeszcze trzy punkty. Mogą być zmiany w czołówce!
Pozdro!
 
Jutro dodam artykuł o typowaniu pary finałowej. W związku z czym wstrzymajcie się z obstawianiem (w komentarzach), please. Na maila możecie w zasadzie już dziś mi podsyłać typy.
 
spursmakemyday@gmail.com
 
W zeszłym roku nie dałem żadnej nagrody zwycięzcom, choć pisałem o tym, że dam.
W tym roku postaram się nadrobić zaległości i uhonorować wszystkich jak należy.