Wynik znany po 20 minutach, 0-1 w serii

14 kwiecień 2018r. dodane przez Paweł Ostrowski

To była katastrofa. Jakby nie tyle wynik, bo takie -20 widzieliśmy nie raz a w poprzednim roku musieliśmy przełknąć 0-4 w serii. Chodzi o styl. Spurs mieli być w sytuacji, w której bez Stepha Curry'ego popiszą się swoją obroną i mądrymi matchupami będą zmuszali rywali do błędów. Tymczasem San Antonio podłożyli się w meczu nr1 i nie jestem pewien czy mam takie same zaufanie do trenera po dzisiejszym meczu.

Kiedy myślisz, że w tym roku będą ciekawe Playoffy w NBA..

SAN ANTONIO 92, GOLDEN STATE 113

Jak gdyby nigdy nic, Warriors czuli się znakomicie w swoich rolach i pewnie rozprawili się ze Spurs. Steve Kerr dokonał zmiany w wyjściowym składzie, wystawiając Andre Igoudale w składzie kosztem tymczasowego ich rozgrywającego, Cooka, podwyższyli skład i wcale nie stracili na tym polotu. Grali zespołowo, grali w końcu więcej ze swojej defensywy.

Energia, która Warriors towarzyszyła od początku meczu stłamsiła zapędy Spurs.

W pierwszej kwarcie Javale McGee w jednej akcji zablokował LaMarcusa Aldridge'a a w kontrze Warriors poszli w szybkim ataku (czyli tu, gdzie się czują najlepiej). To mi tylko pokazało jaką siłą dysponują GSW.

To co decyzyjnie działo się w głowie Popa i to jak przekopiował to na parkiet dla mnie to było za dużo.

Mam nadzieję, że realnie myśli o tym, że grając to co grał w sezonie regularnym poprowadzi go do nikąd.

Danny Green bronił tylko w krótkich chwilach Kevina Duranta. Bronił go... Bryn Forbes. Tak. Tak. Tak. Już w pierwszej kwarcie Durant stał się gorący i miał dwucyfrową ilość punktów.

Do tego - Spurs w G1 mieli ZERO PUNKTÓW DRUGIEJ SZANSY. Nie mieli takiego meczu od 20 lat w fazie posezonowej.

W trzeciej kwarcie wyszedł na rozegranie u nas Derrick White i to jest tricky player. Chłopak wyglada dobrze, ale grał już gdy mecz był rozstrzygnięty. White ma coś, czego nie ma DJM - już w tym momencie lepszą grę rzutową i łatwość w zdobywaniu punktów. Niestety, ale w obecnych czasach ktoś taki jak Murray to zawodnik zbyt ciężki do oglądania.

Dla Rudy'ego Gaya to drugie Playoffy w karierze ale próbował nadążyć za Durantem, to kompletnie inny pułap możliwości.

Depresja mnie bierze. LaMarcus Aldridge grał tylko 24 minuty, Kyle Anderson grał ich 11 i zakończył -15 będąc bez punktu a nasz atak długo trzymał doświadczony Manu Ginobili. Spurs czeka 0-4 w tej serii i naprawdę chcę by trenerem był Ime Udoka.