Newsy

Stephon Marbury chce grać dla Spurs

20 listopad 2008r. dodane przez SPURS.pl

Rozgrywający New York Knicks – Stephon Marbury (średnie kariery: 19.7 pkt, 7.8 as) , który w tym sezonie regularnym nie wyszedł ani przez chwilę na parkiety NBA, wypowiedział się ostatnio na temat przyszłości w klubie z serca Manhattanu. New York Post pisze, że Marbury widziałby się u boku Tima Duncana i kolegów w drużynie San Antonio Spurs. Knicks noszą się z zamiarem wykupienia gigantycznego, opiewającego się na ponad 21 milionów$, kontraktu ich rozgrywającego.

Co za tym idzie, Stephon stałby się wolnym zawodnikiem i mógłby podpisać na minimalne pieniądze umowę z dowolnie zainteresowaną usługami tego gracza drużyną.

Oliwy do ognia dolał Mike D’Antoni, który nie ma przekonania do pożyteczności Marburego w swojej drużynie. Stephon jest na liście zawodników nieaktywnych, a uwagę przyciąga tylko nowym tatuażem liczby „3” na swojej ogolonej na łyso głowie, siedząc na ławce rezerwowych w stroju wieczorowym.

Sam „Starbury” komentuje: „Kto nie chciałby grać w San Antonio? Każdy chce występować u boku Tima Duncana. Spurs mają znakomitego trenera i potrzebują zawodnika takiego jak ja, potrafiącego grać na pozycji rozgrywającego i rzucającego obrońcy”.