Spurs znowu przegrywają na wyjeździe

6 listopad 2019r. dodane przez Kacper Balawender

San Antonio Spurs 100-108 Atlanta Hawks

Spurs (4-3) zmierzyło się z Hawks (3-3) w State Farm Arena. Niestety Ostrogi przegrały znowu na wyjeździe(1-2). Mecz był wyrównany aż do czwartej kwarty gdzie to Spurs przegrało ją 38-22. Najlepsze Ostrogi:

D. DeRozan: 22 punkty, 4 zbiórki, 4 asysty, 3 przechwyty, 2 bloki.

L. Aldridge: 14 punktów, 5 zbiórek, 4 asysty, 4 bloki.

B. Forbes: 17 punktów, 2 zbiórki.

T. Lyles: 8 punktów, 12 zbiórek, 1 asysta, 1 blok.

Po drugiej stronie parkietu błyszczał Trea Young ze swoim double-double(29 punktów, 2 zbiórki, 13 asyst)

Drużyna z San Antonio wypadło słabo zza łuku 8/33 co na pewno przyczyniło się do porażki. Za zaciekłością spotkania przemawia fakt, że 21 razy była zmiana prowadzenia a największą przewagę jaką wywalczyły sobie oba zespoły wynosiła dokładnie 10 punktów.

Mogliśmy to spotaknie zarówno wygrać jak i przegrać. O wszystkim zadecydowała końcówka ostatniej kwarty no ale cóż San Antonio Spurs przegrwa swoje 3 spotaknie i z bilansem (4-3) zajmują 8 miejsce w Konferencji Zachodniej (Utah i Houston maja taki sam rekord)

Garść najlepszych zagrać z dzisiejszej nocy

Martwi mnie fakt, że Lonni Walker zagrał zaledwie 2:21 min i zaliczył tylko 2 straty. Zapraszam do dyskusji na temat jego oraz całego spotkania.