Newsy

Spurs zagrają z Nuggets w pierwszej rundzie play-off

11 kwiecień 2019r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

Spurs zagrają z Nuggets w pierwszej rundzie play-off

Już wszystko wiemy. Całe to szaleństwo z kolejnością na Zachodzie dobiegło końca. Wszyscy poznali swoich rywali, więc czas na najważniejsze mecze sezonu.

Szedłem spać ze świadomością, że ta noc przyniesie coś ciekawego. Miałem w głowie wszystkie scenariusze. Wyniki się zmieniały jak w kalejdoskopie, ja zaś bylem wkręcony jak dziecko. W końcu doczekaliśmy się. Było po 7, kiedy zakończył się ostatni mecz. Poznaliśmy wszystkie pary play-off. Spurs wylądowali na 7. miejscu i dostali na pierwszy ogień Denver Nuggets rozstawionych z numerem 2.

Ani Spurs nie są "typowym" teamem z numerem 7, ani Nuggies z 2. Jedni powiedzą, że lepiej wpaść nie mogliśmy, że Spurs mogą to wygrać, że Nuggets są niedoświadczeni i, że to idealny match up dla Ostróg. Rozmumiem to. Mam jednak wrażenie, że nieco niedoceniamy naszych rywali. Cały sezon grali kapitalną koszykówkę, są zdrowi i gotowi. Jokić ma za sobą wspaniały sezon. Zresztą cały zespół jest świetny, zwłasza jak gra u siebie. Jeśli miałbym obstawiać, to napiszę tylko, że spodziewam się długiej serii, może nawet siedmiomeczowej. Kto wie? Jednak jak dojdzie do meczu nr 7, to doświadczenie Spurs przeważy. A jak Wy oceniacie? To dobrze czy źle, że trafiliśmy na Nuggets? Mamy szansę? Dajcie znać koniecznie.

O serii z Denver pewnie będziemy jeszcze pisać. Stay tuned!