Relacje

Spurs przegrywają z Hawks ponowie w tym sezonie!

18 styczeń 2020r. dodane przez Kacper Balawender

Spurs przegrywają z Hawks ponowie w tym sezonie!

Spurs drugi raz w tym sezonie ulegają Atlancie Hawks i z bliansem 17-23 zajmują 9 miejsce w konferencji Zachodniej. Raz się wygrywa jednym punktem tak jak przed paroma dniami z Raptors a raz się niestety przegrywa...

20% wygranych w tym sezonie meczów Hawks jest z San Antonio...Ciężko coś napisać po takim meczu gdzie nie było kolorowo ale świetna 3 kwarta, w którą to Ostrogi wygrał aż 41-21 dała nadzieję na zwycięstwo.

Tak się prezentuję wykres pokazujący kto i iloma punktami prowadził w meczu. Jak można zauważyć Spurs pod koniec miało wszystko pod kontrolą, lecz game winner Hunter wszystko popsuł. Spurs przegrali z Atlantą u siebie po raz pierwszy od 1997r!!!

Nawet świetny występ DeRozan'a i LaMarcus'a nie pomógł. Ten pierwszy otarł się o triple-double (25punktów, 9 zbiórek, 9 asyst, 9/18 skuteczności co oznacza, że to jego 13 mecz z rzędu z +20 ptk i skutecznością powyżej 50%), drugi z kolei rzucił 30 punktów notując 5 zbiórek i rzucając jedną trójkę. Murray z double-double (13punktów, 12 zbiórek, 5 asyst) W Hawks jak zawsze dobrze zagrał Young:31 punktów, 5 zbiórek, 9 asyst.

Ostatni mecz przeciwko Spurs rozegrał Vince Carter.Został on uhonorowany specjalnym filmikiem, który możecie znaleźć na naszej stornie na Facebook'u oraz na oficialnym FB Spurs.

Trzymajcie się w tym NBA! Miłej soboty.