Siódma porażka z rzędu. Czy może być gorzej?

21 listopad 2019r. dodane przez Dominik Prusak

San Antonio przegrali kolejny mecz, tym razem z Washington Wizards 132-138. Sprawa staje się coraz poważniejsza, ponieważ na zwycięstwo czekam już dwa tygodnie!

Mecz rozpoczał się dobrze, płynnie operowaliśmy piłką w ofensywie, co wielokrotnie pozwalało zdobywać łatwe punkty. Niestety traciliśmy trochę w obronie przez co nie mogliśmy wyrobić sobie bezpiecznej przewagi. Po drugiej kwarcie schodziliśmy mając 6 punktów w zapasie, a w dodatku wciąż trzymaliśmy tempo.

Bardzo słabo w mecz wszedł Bradley Beal notując 6 punktów do przerwy. Po przerwie zobaczyliśmy kompletnie innego zawodnika. W trzeciej kwarcie BB zdobył 21 punktów na skuteczności 9/9! W dodatku czarodzieje zaliczyli run 22-3. Nagle zwiększyła się ilość izolacji, dodając wiele nieprzemyślanych zagrań nie można się dziwić, że cały mecz się odwrócił. Teraz Wizards spokojnie punktowali do tego stopnia, że w połowie czwartej kwarty mieli ponad 10 punktów  przewagi. Pod koniec Forbes dał jeszcze sygnał do walki, daliśmy radę podejść na 4 punkty, ale zostało za mało czasu.

To już kolejna porażka, następna na rozkładzie Philadelphia 76ers, więc cięzko spodziewać się znaczącej poprawy. Myślę, że w dalszej części sezonu można spodziewać się ruchów z naszej strony bo wydaje się to być jedyna rozsądna opcja szczególnie, że jeśli aktualna forma się nie zmieni to już niedługo będziemy mogli machać Play-offom na do widzenia.