San Antonio wygrywa po dogrywce z Suns!

15 grudzień 2019r. dodane przez Dominik Prusak

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w Mexico City. Po bardzo emocjonującym meczu wygrywamy 121:119

W pierwszej kwarcie Spurs wypracowali sobie bezpieczną przewagę, wyglądaliśmy lepiej w ataku i obronie, Niestety Phoenix w 4 minuty drugiej kwarty odrobiło stratę dzięki lepszej egzekucji co sprawiło, że to San Antonio przegrywało czterema punktami.

Po przerwie to Suns kontrolowało tempo chociaż nie obyło się bez naszej pomocy, gdy kilkukrotnie w ciągu kwarty pozwoliliśmy zdobyć przeciwnikom łatwe punkty z pomalowanego. Słowa uznania należą się również dla Dario Sarica (19p/13r) oraz jak zawsze prowadzącemu grę Rubio (25p/13a), którzy regularnie niszczyli naszą obronę.

W ostatnią kwartę zaczynaliśmy mając 2 punkty straty, szybko objeliśmy prowadzenie m.in. przez dwie straty Phoenix w 20 sekund. W dalszej części żaden zespół nie umiał wyrobić sobie bezpiecznej przewagi. Dwie bardzo ważne trójki w końcówce załadował Patty Mills (26p), ale i to nie wystarczyło do rozstrzygnięcia spotkania. Warto również zauważyć bardzo solidny występ Lonnie Walkera IV, który dał od siebie 16 bardzo ważnych punktów. W dogrywce wygraliśmy za sprawą... a jakże weterana Millsa, który pewnie załadował jumpera z dalekiego półdystansu. Nie chcę rozpisywać się na temat końcówki spotkania i dogrywki, bo tyle się działo, że sami musicie to zobaczyć!