Artykuły

Runda 3: Wytypuj zwycięzców!

13 maj 2017r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

Runda 3: Wytypuj zwycięzców!

Czekam na Wasze typy dotyczące finałów konferencji!

Na Zachodzie spotkają się dwie najlepsze drużyny sezonu zasadniczego w NBA i, miejmy nadzieję, będzie to starcie tytanów, a nie jednostronny gang bang. Pierwszy mecz serii Spurs vs. Warriors już w niedzielę, 14 maja, o godz. 21,30.

Na Wschodzie Cleveland Cavs już zapomnieli, że biorą udział w playoffs, ponieważ Washington bez pardonsu odebrał dziś w nocy szansę Boston Celtics na zakończenie serii w sześciu meczach. 

Niemniej jednak musimy zacząć typować, bo czas ucieka. 

DEADLINE - podrzut sędziowski pierwszego meczu finału konferencji na Wschodzie!

Pamiętajmy, że nawet jesli WARRIORS rozwalą SPURS w niedzielę (albo SPURS złamią WARRIORS), to nie oznacza to, że wygrają całą serię np. 4:0. Także typujmy bez żadnych obaw.

Twardziele dadzą swoje typy na serię Spurs z Warriors przed ich pierwszym meczem, a później dobiją komentarzami lub mailami typy na Cavs z Wash/Bos. Romantycy zaś dadzą swoje typy znając już wynik pierwszego meczu.  

Typy dajcie w komentarzach albo na mojego maila: spursmakemyday@gmail.com.

Wyniki rundy nr 1 i nr 2 już niebawem - zwlekam, bo nie mam czasu, by to zliczyć, ale napiszę, że zwlekam, bo nie chcę Wam odbierać przyjemności.

Moje typy:

Spurs - Warriors 4:3 (jestem niepoprawnym romantykiem chodzącym w kapeluszu wzdłuż nadmorskiego deptaku niemieckiego Alhbeck i patrzącego czule w oczy niemieckich kuracjuszek).

Cavs - Washington/Boston 4:2 (czuję, że może być 4:0, ale tego nie napiszę).

Dobrej zabawy, zapraszam!