Artykuły

Runda 2: Wytypuj zwycięzców!

29 kwiecień 2017r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

Runda 2: Wytypuj zwycięzców!

Poznaliśmy już komplet zespołów, które wezmą udział w półfinałach konferencji oprócz zwycięzcy pary LA Clippers i Utah Jazz. Wobec czego wpisujcie w komentarzach swoje typy!

Zachodnia Konferencja:

Golden State Warriors - LA Clippers/Utah Jazz - nie sądzę czy dla Warriors ma jakiekolwiek znaczenie czy zmierzą się z Clipps czy z Jazz. Czuję nosem kolejny sweep.

San Antonio Spurs - Houston Rockets - te dwa zespoły jeszcze nie spotkały się w rundzie playoffs w erze Popovicha. Ostatnim razem Hakeem Olajuwon uczył Davida Robinsona swoich dream shake'ów a Dennis Rodman przebierał się kobiece fatałaszki. W sezonie było 3:1 dla Spurs i tak stawiam po czterch meczach.

Wschodnia Konferencja

Boston Celtics - Washington Wizards - Wszyscy łapali się za głowę po dwóch pierwszych meczach Celtics, teraz wydaje się, że jest wszystko pod kontrolą. Wydaję mi się, że Wizards są zespołem bardziej kompletnym i gotowym na finał konferencji z Cavs. 

Cleveland Cavs - Toronto Raptors - czy zespół Dreke'a może sprawić niespodziankę? Don't think so. Jednak wymiany w lutym były podyktowane właśnie faktem, że Raps chcieli mieć jak najwięcej amunicji właśnie przeciwko Cavs. LeBron przejmie kontrolę, zdecydowanie. 

Wrzucajcie swoje typy albo w komentarzach albo na mój adres mailowy (dla tych, którzy nie chcą ułatwiać pracy swoim przeciwnikom) - spursmakemyday@gmail.com

NOWY DEADLINE: Jutro, poniedziałek/wtorek - godz. 1 - podrzut sędziowski w meczu Cavs vs. Rapts :)

Wyniki pierwszej rundy wrzucę po meczu nr 7 Clipps z Jazz.

Powodzenia.