Relacje

Rewanż na Heat!

20 styczeń 2020r. dodane przez Kacper Balawender

Rewanż na Heat!

Jak wszyscy dobrze wiemy mamy barwną hisotirę spotkań z Heat. Chyba każdy pamięta finały z 2013r. a jak nie to warto nadrobić ( razem z finałami z 2014r. oczywiście). Jednak czasy się zmieniły Heat ma młody, perspektywiczny zespół, są na 2 miejscu w swojej konferencji.

A my, no cóż bijemy się o PO jak co roku, niemiej jednak, bez względu na to jaką formą dysponują oba zespoły te mecze są arcyciekawe. Nie inaczej było tym razem. Mecz bardzo wyrównany punkt za punkt, trójka za trójkę, run za run.

Kluczowym momentem spotkania był faul na Butlerze i początkowo goaltending. Spurs porwadzili 105-100 po 10-ciu punktowym run'ie. Heat miało szanse na akcje 2+1 jednak, dzięki staraniom Becky ze sztabu Popa, która go przekonała do sprawdzenia czy Butler był "active shooting" podczas faulu skończyło się na rozpoczęciu od boku boiska.

Świetny mecz Patty Millsa (18 punktów 5 zbiórek i 3 asysty, 4/10 zza łuku, wtedy kiedy drużna go potrzebowała on przychodził i rzucał trójkę a jeśli go nie było wyręczali go  Belinelli (2/5 za 3) i Aldridge (21 punktów 3 zbiórek i 3 asysty, 2/4 zza łuku). DeRozan poraz drugi z rzędu otarł się o triple-double (20 punktów 9 zbiórek i 9 asysty).

Wygrywamy mecz z tradycyjnym rywalem. Przed nami(18-23) 2 mecze z Suns(18-24) i 1 z Pelicans(16-27) czyli naszymi bezpośrednimi rywalami. Liczę na przynajmniej 2W tym bardziej że pierwszy mecz bedziemy grać na lekko podmęczonych Suns.

Spurs dzisiaj nie gra ale liga gra. Zamierzacie coś oglądać? Bardzo fajne godziny spotkań nawet jak na poniedziałek. Dajcie znać i trzymajcie się w tym NBA.