Relacje

Powrót do rzeczywistości. Sprus wpadają z PO! (narazie)

11 styczeń 2020r. dodane przez Kacper Balawender

Powrót do rzeczywistości. Sprus wpadają z PO! (narazie)

Po dwóch niespodziewanych zwycięstwach z Celtics i Bucks przyszedł czas na porażkę...i to bardzo bolesną bo z Grizzlies, czyli naszym bezpośrednim rywalem do 8. miejsca. Spurs przegrywają 134 do 121. Nawet genialny występ DeRozana nam nie pomógł.

Ostrogi spadają na 9 miejsce właśnie kosztem Miśków. Jednak nie ma powodów do obaw, ponieważ San Antonio mają 2 mecze mniej zagrane od drużyny z Memphis. Przed Sprus jeszcze 2 mecze na wyjeździe z Toronto i Miami przed powrotem do domu.

Spotkanie przebiegało pod dyktando Grizzlies. Może jescze pierwsza kwarta wyglądała na zbliżoną, ale w następnych częściach meczu wszysko było pod kontrolą Miśków. Spurs miało przebłyski ale Jackson, Brooks i Morant sprowadzali nas na ziemie.

Genialny występ DeRozana: 36punktów(61%), 9 zbiórek i 9 asyst, który jest od dziś jedynym graczem Sprus, który w kolejnych 10 meczach z rzędu zdobył +20 punktów oraz rzucał ze skutecznością ponad 50%!!

Dobry występ zaliczył też LA (21punktów, 9 zbiórek i 3 asysty) i Forbes (21punktów i 2 zbiórki).

U przeciwnka błyszczeli Jackson (24punkty i 3 zbiórki), Brooks (22punkty, 4 zbiórki i 6 asysty), Morant(22punkty, 7 zbiórek i 14 asysty) oraz Valanciunas (21punktów, 9 zbiórek i 3 asysty)

Cieszy fakt, że Spurs mieli 17/40(43%) zza łuku. Zdecydowanie poprawili skuteczność ostanio.

No cóż przegywamy, ale trzeba iść dalej. PO są naprawdę w zasięgu! Spurs pokazali że mogą wygrywać nawet z najlepszymi na Wschodzie.