Relacje

Ośmiu rezerwowych ograło Mavs

8 kwiecień 2017r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

Ośmiu rezerwowych ograło Mavs

Bryn Forbes błysnął talentem rzucając aż 27 punktów przeciwko drużynie Dirka Nowitzkiego.

SPURS : MAVS 102:89

Podoba mi się, że, pomimo ostrzeżeń ze strony NBA, Spurs zdecydowali się na śmiały ruch i dali odpocząć wszystkim swoim najważniejszym graczom. Tak więc, w pierwszej piątce Ostróg zobaczyliśmy Dedmona, Bertansa, Andersona, Simmonsa i Millsa, a na ławce Lee, Anthony'ego i Forbesa. Ten skład wystarczył, by ograć słabych, ale ambitnych Wichrzycieli z Teksasu 102:89 w meczu o nic. 

Zresztą trener Mavs także podchwycił konwencję i dał luz swoim starterom (jedynie Ferrell zagrał dłużej niż 20 minut). Największym wydarzeniem tego meczu był moment, kiedy Dirk cieszył się jak dziecko, gdy fanka w koszulce z twarzą Nowitzkiego trafiła rzut z połowy boiska - do zobaczenia TUTAJ

Bryn Forbes ze Spurs zanotował świetny występ - rzucił aż 27 punktów (4 trójki), kapitalnie także zagrał Davis Bertans (19 oczek, w tym 5 trójek). Mavs nie chcieli dać łatwo za wygraną i komplikowali jak mogli sprawy dla Spurs. Niestety złapali przysłowiowego "choke'a" w drugiej połowie, w której rzucili tylko 28 punktów. 

Pop chce, by w kolejnym meczu Ostróg, tj. przeciwko Clippers (już dziś, tak, drugi mecz back to back), zagrali już wszyscy. Tak, ten mecz będzie transmitowany w ogólnoamerykańskiej telewizji, więc powinniśmy zobaczyć kawał dobrej gry. 

Tak, kochani, to już pewne - zagramy z Memphis Grizzlies w pierwszej rundzie. Cieszycie się czy martwicie?