Newsy

LMA chce uciec ze Spurs i inne ploteczki

22 czerwiec 2017r. dodane przez Dariusz Kiedrzyński

LMA chce uciec ze Spurs i inne ploteczki

Dziś noc draftu i czuję przez skórę,że może się dziać (już się dzieje).

Na wstępie chciałbym przeprosić za brak postów przez prawie miesiąc. Musiałem troszkę ochłonąć po tym sezonie, czułursem się przeeksploatowany, trochę rozczarowany jak nasza droga po tytuł się skończyła (na kontuzji Kawhiego), miałem też wiele spraw związanych z moją drugą pasją, a mianowicie sędziowaniem basketu (koniec sezonu, wyjazdy itd.). W każdym razie wracam do pisania i postaram się nadrobić w miarę szybko zaległości.

Przed nami noc draftu i już się dzieje. Słyszeliście zapewne plotki, ploteczki rodem z kosmosu o trade Paul George'a (pod którego dom podjechała już ciężarówka od przeprowadzek), o chęci wytransferowania Porzingoda z NY Knicks (jak to jest prawda, to jest to istne szaleństwo, na serio, Phil co ty robisz?), ponoć Clipps stawiają na stole wymian DeAndre Jordana (którego przecie chcieli opchnąć do Dallas całkiem niedawno temu i z czego się wycofali). 

Warto napisać, że Spurs im b!izej draftu, tym działania menedżmentu stają się coraz bardziej zamaszyste. Słyszałem o tym, że chcą oddać Danny Greena, chcą wyrównać każdą ofertę za J-Simmsa, ponadto nagle zrobiło się niefajnie LaMarcusowi w Alamo City, który chce opuścić nasz podkład. Podobno na stole jest pick w drafcie w pierwszej piątce. Podobno Spurs są zainteresowani Joshem Jacksonem (pick nr 4 Suns). Podobno, podobno. Wchodzi też wymiana na picki z, uwaga, uwaga, Portland oraz Sacto. Słyszałem także o mega ciekawej, ale czy realnie możliwej wymianie za Porzingoda (to byłoby to, prawdaż?). Jeśli Porzingod przeszedłby do Spurs to za cenę LMA, Greena i pick 29 w tym drafcie. My musielibyśmy łyknąć też kontrakt tada tadam Jaokima Noah (what, what).

W każdym razie, zapowiada się ciekawa noc i jeszcze ciekawszy koniec czerwca. Nagle się także okazało, że dzięki kilku ruchom możemy mieć hajs na Chrisa Paula, co tam, ponoć Paul George też patrzy w stronę południa. Nie milkną także plotki o zainteresowaniu Spurs niejakim Derrickiem Rose. 

Jak sami widzicie obecnie jest wielki szum medialny i tysiąc opcji, jednak przez skórę czuję, że jutro rano możemy znaleźć się w innej rzeczywistości. Czego Wam i sobie życzę.

Dajcie w komentarzach swoje domysły, a jak oglądacie draft to piszcie Wasze odczucia.

Jeszcze raz przepraszam. Tak , wiem, konkurs nierozwiązany. Wszystko nadrobię.