Newsy

Granie w Sacramento, trochę jak wagarowanie

3 październik 2017r. dodane przez Paweł Ostrowski

Granie w Sacramento, trochę jak wagarowanie

Nie w formie recapu, a w formie newsa - Sacramento okazało się lepsze po 48 minutach gry w meczu, w którym obie drużyny zdobyły 100 bądź więcej punktów więc fani powinni się cieszyć z obejrzanego spotkania. My się cieszyć nim nie możemy, bo mecz nie był/nie jest dostępny na League Passie. Preseason.

DeJounte Murray wyszedł w pierwszej piątce, zdobył dziewięć punktów, miał asystę, ale też wybijano mu piłkę podczas wjazdów pod kosz oraz przy stawianych mu pickach. 

LaMarcus Aldridge trafił 7 z 10 rzutów z gry, Kyle Anderson zamienił czasy preseason na ligę letnią i wyglądał jak człowiek w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu, Brandon Paul wyszedł już w pierwszej kwarcie i trafił trójkę ale był najgorsze w meczu -12. To tak trochę palcem po box-scorze ale z tego nic więcej mieć nie będziemy.

Trochę jak Mike Conley, De'Aaron Fox przebijał się wszem i wobec przez jakiekolwiek zasieki (jakie zasieki w preseason) obrony Spurs (jakiej obrony Spurs) i zdobył 16 punktów, nie oddając rzutu za trzy. O. Taki rozgrywający.

Preseason.