Fantastyczny Aldridge miażdzy Oklahomę!

8 listopad 2019r. dodane przez Dominik Prusak

Dzisiejszej nocy w AT&T Center San Antonio pokonało Oklahomę City Thunder 121-112, dzięki czemu przerywają serie dwóch porażek z rzędu.

Spotkanie od samego początku było bardzo szybkie, do połowy trzeciej kwarty trudno było wskazać lepszy zespół. Oklahoma zagrała bardzo dobre spotkanie, a najważniejszym zawodnikiem był Danilo Gallinari (5/6 za trzy). Naprawdę grali bardzo dobrze w ataku i pewnie by wygrali gdyby nie LaMarcus Aldridge, (39 punktów w 34 minuty przy skuteczności 19/23) dla którego było bez znaczenia czy kryje go Nerlens Noel czy Steven Adams. To był występ jak z jego najlepszych czasów w Portland, oby taka forma utrzymała się jak najdłużej.

Jednak każdy zawodnik San Antonio dołożył coś od siebie. Dejounte Murray otarł się o triple-double, co na pewno cieszy wiele osób bo widać, że dobrze czuje się z piłką. Ważne punkty dokładali DeRozan (16 punktów) i Bryn Forbes (14 punktów).

Mecz był bardzo zacięty i gdyby nie zadyszka Oklahomy w połowie trzeciej kwarty ten mecz mógłby wyglądać kompletnie inaczej. Dzięki wygranej San Antonio z bilansem 5-3 awansuje na 8 pozycje, a w sobotę o 23 podejmiemy u siebie Boston Celtics, którzy do tej pory przegrali raz i są aktualnie najlepszą drużyną ligi.

Polecam obejrzeć powtórke całego meczu, albo przynajmniej highlights.